SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
TePe GOOD Mini x-soft szczoteczka do zębów
TePe GOOD Mini x-soft szczoteczka do zębów

TePe GOOD Mini x-soft szczoteczka do zębów

1x
Szczoteczka do zębów TePe GOOD Mini dla dzieci do 3 roku życia z małą trojkątną główką wykonana jest z materiału uzyskanego ze źródeł odnawialnych: rączka w 96% z biotworzywa i delikatnych włókien z oleju rycynowego
9,90 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
306686
Marka:
Opis
TePe GOOD Mini, szczoteczka z przyjemną i ergonomiczną rączką z biotworzywa jest przeznaczona dla dzieci do 3 roku życia. Uchwyt wykonany z ekologicznego polietylenu uzyskanego z trzciny cukrowej. Trzcina cukrowa jest materiałem odnawialnym i w ciągu roku ponownie służy do produkcji nowych tworzyw sztucznych. Bio polietylen ma 95% pozytywny ślad węglowy, zatem cykl życia takiego produktu ma bardzo mały, prawie nieznaczny wpływ na emisje gazów cieplarnianych, a więc nie przyczynia się do globalnego ocieplenia.
Włókna szczoteczki do zębów TePe GOOD Mini są wykonane z bio poliamidu, innego w 100% odnawialnego źródła – oleju rycynowego.

Nawet opakowanie szczoteczki (blister) jest wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu. Podkładowy karton powstał z tektury wyprodukowanej bez użycia chloru, przezroczyste tworzywo sztuczne jest z recyklowanego materiału PET.
Ocena
5

Ocenione przez 1 użytkownika.
1
0
0
0
0
Polecane towary