Z powrotem
Menu
Wszystko o zakupach
O spółce
Warto spróbować

O nas

Jeszcze przed założeniem Profimedu nie przyszło nam nawet do głowy jak skomplikowana jest odpowiednia pielęgnacja zębów i dziąseł.

Od momentu powstania firmy w 1997 roku zorganizowaliśmy setki wykładów, szkoleń i targów. Nie zostawiamy zdobytej wiedzy dla siebie.

Podczas czytania artykułów w mediach społecznościowych trudno jest zorientować się, które informacje są wciąż aktualne ale nasi asystenci na bieżąco uczą się od specjalistów na temat aktualnych trendów w opiece dentystycznej. My natomist regularnie sprawdzamy ich wiedzę.

Jeśli więc zależy Ci na prawidłowej higienie jamy ustnej,  możemy doradzić Ci w jednym z naszych sklepów.

Kupujesz tylko produkty certyfikowane przez ekspertów

Współpracujemy z polskimi lekarzami i otrzymujemy informacje zwrotne o tym, co jest dobre i co działa wśród ich pacjentów.

Zbieramy również informacje z uczelni, które mają wieloletnie doświadczenie. Właśnie z tego powodu robimy tyle dla edukacji. Czy znasz najczęstsze mity o zębach? Parodontoza zdecydowanie nie jest dziedziczona, a dzieciom nie psują się zęby, ponieważ cierpią z powodu braku wapnia. Ale faktem jest, że próchnica zębów jest najbardziej rozpowszechnioną chorobą ludzkości. Oprócz rozwiązywania doraźnych problemów, możemy pomóc w ich profilaktyce.

 

Kiedy potrzebujesz przewodnika po świecie zębów

Naszym celem jest podążanie za światowymi trendami w dziedzinie stomatologii.

Ciągle się kształcić, rozwijać i na tej podstawie zapewniać jak najlepszą obsługę. Chcemy obiektywnie oceniać to, co jest przydatne. Nawet jeśli miałoby to oznaczać, że nie będziemy sprzedawać niektórych produktów.

Z drugiej strony dzięki częstemu uczestnictwu w międzynarodowych targach, możemy zapoznać się z nowościami, których nikt jeszcze nie ma. Często to właśnie my jesteśmy tymi, którzy zaczynają ich sprzedaż w Unii Europejskiej.

Zapewniamy również wsparcie dla higienistek stomatologicznych i aptek, dlatego nie możemy sobie pozwolić na umieszczanie w naszym katalogu niesprawdzonych produktów. Byłoby to sprzeczne z naszym celem, którym są Twoje zdrowsze zęby. Z tego względu nasze logo jest różowo-białe, ponieważ różowy jest kolorem zdrowych dziąseł, a biały - zdrowych zębów.

W Profimed nie dajemy fałszywych nadziei i nie obiecujemy natychmiastowych rezultatów. Możemy jednak zagwarantować możliwie najlepszą zmianę. Poza tym przyjdź do nas, aby przekonać się jak opiekujemy się naszymi klientami.

Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu