SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425

O nas

Jeszcze przed założeniem Profimedu nigdy nie przyszło nam nawet do głowy jak skomplikowana jest odpowiednia pielęgnacja zębów i dziąseł.

Od momentu powstania firmy w 1997 roku zorganizowaliśmy setki wykładów, szkoleń i targów. Nie zostawiamy zdobytej wiedzy dla siebie.

Podczas czytania artykułów w mediach trudno jest zorientować się, które informacje są przestarzałe, ale nasi asystenci stale uczą się od specjalistów na temat aktualnych trendów w opiece dentystycznej. My natomist regularnie sprawdzamy ich wiedzę.

Jeśli więc zależy Ci na prawidłowej higienie zębów,  możemy doradzić Ci w jednym z naszych sklepów.

Kupujesz tylko produkty certyfikowane przez ekspertów

Współpracujemy z polskimi lekarzami i otrzymujemy informacje zwrotne o tym, co jest dobre i co działa wśród ich pacjentów.

Zbieramy również informacje z uczelni, które mają dziesięciolecia doświadczenia. Dlatego robimy tyle dla edukacji.

Czy znasz najczęstsze mity o zębach? Parodontoza zdecydowanie nie jest dziedziczona, a dzieciom nie psują się zęby, ponieważ cierpią z powodu braku wapnia. Ale faktem jest, że próchnica zębów jest najbardziej rozpowszechnioną chorobą ludzkości. My, oprócz rozwiązywania doraźnych problemów, możemy pomóc w ich profilaktyce.

 

Kiedy potrzebujesz przewodnika po świecie zębów
Naszym celem jest nadążanie za światowymi zmianami.

Ciągle się kształcić, rozwijać i zapewniać na tej podstawie jak najlepszą obsługę. Chcemy obiektywnie oceniać to, co jest przydatne. Chociaż miałoby to oznaczać, że nie będziemy sprzedawać niektórych produktów.

Ale z drugiej strony dzięki częstym odwiedzinom wystaw międzynarodowych możemy zapoznać się z nowościami, których nikt jeszcze nie ma. Często to właśnie my jesteśmy tymi, którzy zaczynają ich sprzedaż w Unii Europejskiej.

Zapewniamy również wsparcie dla higienistek dentystycznych i aptek. Nie możemy sobie pozwolić na złe produkty w naszym wysokiej jakości katalogu. Byłoby to sprzeczne z naszym celem - aby pomóc Ci mieć zdrowsze zęby. Dlatego sklepy są różowo-białe, bo różowy jest kolorem zdrowych dziąseł.

W Profimed nie dajemy fałszywych nadziei i nie obiecujemy natychmiastowych wyników. Możemy jednak zagwarantować jak najlepszą możliwą zmianę. Poza tym przyjdź tutaj, aby przekonać się jak opiekujemy się klientami.