SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
MARVIS zestaw past do zębów w rozmiarze podróżnym, 3x 25 ml

MARVIS zestaw past do zębów w rozmiarze podróżnym, 3x 25 ml

5x
44,00 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
411049
Marka:
Opis

MARVIS zestaw past do zębów w rozmiarze podróżnym, 3x 25 ml


Atrakcyjny zestaw wszystkich past firmy MARVIS – dobierz swój smak!

MARVIS Cinnamon Mint – pasta do zębów bez fluoru, cynamonowa mięta
Połączenie egzotycznej słodyczy cynamonu i odświeżającej nuty mięty przynosi niespodziewany i długo trwający efekt świeżości. Ta luksusowa i kremowa pasta zapewni niesamowite doznania podczas mycia zębów, które już nigdy nie będzie kojarzyło się z rutynową czynnością. Użyte składniki pomagają zmniejszać płytkę nazębną i kamień nazębny. Ostrzeżenie: w bardzo rzadkich przypadkach, użyty w paście aromat cynamonowy może powodować reakcję alergiczną.


MARVIS Classic Strong Mint – pasta do zębów bez fluoru, klasyczna mięta
Pasta do zębów o intensywnym miętowym smaku. Ta luksusowa i kremowa pasta zapewni niesamowite doznania podczas mycia zębów, które już nigdy nie będzie kojarzyło się z rutynową czynnością. Charakterystyczny miętowy smak jest dobrze znany ze względu na swoje właściwości odświeżające na bardzo długi czas.

MARVIS Whitening Mint – pasta do zębów bez fluoru, wybielająca mięta
Wybielająca pasta do zębów dostarczająca intensywnych doznań smakowychj podczas mycia zębów.
Ta luksusowa i kremowa pasta zapewni niesamowite doznania podczas mycia zębów, które już nigdy nie będzie kojarzyło się z rutynową czynnością. Użyte składniki pomagają w usuwaniu płytki nazębnej i przebarwień szkliwa, dla osiągnięcia jaśniejszejszego, piękniejszego uśmiechu. Mroźnego odczucia w jamie ustnej dostarcza nutka mięty, która zapewnia niezapomniane wrażenia smakowe i świeży oddech na długo.
Ocena
5

Ocenione przez 5 użytkowników.
5
0
0
0
0
Polecane towary