SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425

Marvis

Ikona mody z klasyczną nutą.

Tylko Włosi mogli zmienić tak zwyczajne doświadczenie jak mycie zębów w niezwykłe przeżycie…

Znana marka Marvis to pasty do zębów, które pojawiły się na rynku już w latach 70. Dzisiaj to opakowania ikony, które są tak charakterystyczne dla nich i przypominają tubki past z farbami olejnymi. Od samego początku Marvis eksperymentował z innowacyjnymi i nietypowymi smakami, które są na rynku, co było i jest filozofią tej florenckiej marki do dziś.

Pasty do zębów są produkowane tradycyjnymi i sprawdzonymi metodami, posiadają bogatą, miękką konsystencję, która sprawia, że ich smak jest bardzo intensywny i orzeźwiający. Pasty skutecznie czyszczą zęby i chronią, nie tylko przeciw próchnicy, lecz także zapobiegają tworzeniu się płytki nazębnej i w jej następstwie kamienia nazębnego.

Rutynowe sprawy dnia codziennego nagle zamieniają się w czas pełen przygód dla podniebienia, a stylowe retro opakowanie jest także ucztą dla oczu.

Historia

O historii marki Marvis nie znamy wielu szczegółów, ale pierwsza udokumentowana wzmianka o niej pochodzi z 1958 roku, kiedy to została oficjalnie zarejestrowana przez Hrabiego Franco Cella di Rivara. Pierwsza pasta Marvis była przeznaczona dla palaczy i słynęła z efektu wybielania i bardzo intensywnego smaku mięty.


Jako niemal zapomnianą markę, Marvis został zakupiony w 1997 roku przez Ludovico Martelli Srl, którzy używają oryginalnych receptur założycieli, łącząc z tym innowacyjne podejście w poszukiwaniu nowych smaków i nadal kładą duży nacisk na wyrafinowany design wszystkich produktów opatrzonych marką Marvis. Atrakcje


Pochodzenie nazwy marki Marvis to prawdopodobnie połączenie słów Marvel + Vis. Słowo "marvel" oznacza cud i łacińskie słowo "vis" oznacza siłę. Dzięki połączeniu tych dwóch słów, marka odnosi się do pierwotnego wzoru z intensywnym i silnym miętowym smakiem.

Z marki Marvis na czeskim rynku można znaleźć najnowsze cztery smaki: klasyczny Strong Mint (tradycyjny mocny smak miętowy), Aquatic Mint (smak miętowy z chłodną morską bryzą), Whitening Mint (wybielająca pasta do zębów o smaku lodowej mięty), Jasmin Mint (delikatna kwiatowa nuta jaśminu, uzupełniona świeżością mięty).

Nowa seria marki Marvis to koncentraty do płukania jamy ustnej zawierające ekstrakty naturalne, leczniczy propolis i ksylitol, bez zawartości alkoholu. Projektowane opakowania płynów doustnych są bardzo wyrafinowane i zachowują retro styl past w szklanej butelce, wyglądając raczej jak perfumy zdobią każdą łazienkę i dodają magicznej atmosfery ubiegłego wieku.