SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
MARVIS zestaw past do zębów w rozmiarze podróżnym, 7x 25 ml

MARVIS zestaw past do zębów w rozmiarze podróżnym, 7x 25 ml

6x
Atrakcyjny zestaw wszystkich past firmy MARVIS – dobierz swój smak!
89,90 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
411059
Marka:
Opis

MARVIS zestaw past do zębów w rozmiarze podróżnym, 7x 25 ml


Atrakcyjny zestaw wszystkich past firmy MARVIS – dobierz swój smak!

MARVIS Aquatic Mint – pasta do zębów bez fluoru, mięta
Pasta do zębów z przyjemnie chłodzącym miętowym smakiem. Luksusowa, kremowa pasta do zębów, która zamienia zwykłe mycie zębów w rozkosz dla podniebienia. Użyte składniki pomagają zmniejszać płytkę nazębną i usuwać przebarwienia z powierzchni szkliwa dla uzyskania perfekcyjnie błyszczącego uśmiechu. Świeży miętowy smak przynosi na myśl morską bryzę.

MARVIS Cinnamon Mint – pasta do zębów bez fluoru, cynamonowa mięta
Połączenie egzotycznej słodyczy cynamonu i odświeżającej nuty mięty przynosi niespodziewany i długo trwający efekt świeżości. Ta luksusowa i kremowa pasta zapewni niesamowite doznania podczas mycia zębów, które już nigdy nie będzie kojarzyło się z rutynową czynnością. Użyte składniki pomagają zmniejszać płytkę nazębną i kamień nazębny. Ostrzeżenie: w bardzo rzadkich przypadkach, użyty w paście aromat cynamonowy może powodować reakcję alergiczną.

MARVIS AMARELL Licorice Mint - pasta do zębów bez fluoru, miętowa lukrecja
AMARELL o smaku lukrecji została wyprodukowana wspólnie z włoską firmą AMARELL, która od 1731 roku jest znana z produkcji wysokiej jakości lukrecji. Dzięki temu połączeniu uzyskano kremową pastę z wyjątkowym smakiem, łączącym świeżość, kuszący zapach lukrecji i nutkę mięty. Użyte składniki pomagają zmniejszać płytkę nazębną, a dzięki niesamowitemu smakowi, mycie zębów stanie się przyjemnością.

MARVIS Jasmin Mint – pasta do zębów bez fluoru, jaśminowa mięta
Pasta do zębów o jaśminowym smaku z nutką mięty. Ta luksusowa i kremowa pasta zapewni niesamowite doznania podczas mycia zębów, które już nigdy nie będzie kojarzyło się z rutynową czynnością. Niespodziewany, ale kuszący zapach jaśminu w połączeniu z miętą jest dedykowany głównie dla płci pięknej.

MARVIS Classic Strong Mint – pasta do zębów bez fluoru, klasyczna mięta
Pasta do zębów o intensywnym miętowym smaku. Ta luksusowa i kremowa pasta zapewni niesamowite doznania podczas mycia zębów, które już nigdy nie będzie kojarzyło się z rutynową czynnością. Charakterystyczny miętowy smak jest dobrze znany ze względu na swoje właściwości odświeżające na bardzo długi czas.

MARVIS Ginger Mint – pasta do zębów bez fluoru, imbirowa mięta
Luksusowo kremowa pasta do zębów z nieporównywalnie ciepłą dozą imbiru w połączeniu z chłodną nutą mięty. To nietypowe połączenie daje niesamowity zapach i smak, który przywodzi na myśl egzotyczne kraje. Użyte składniki pomagają zmniejszyć płytkę nazębną i kamień nazębny oraz delikatnie usuwają przebarwienia z powierzchni szkliwa.

MARVIS Whitening Mint – pasta do zębów bez fluoru, wybielająca mięta
Wybielająca pasta do zębów dostarczająca intensywnych doznań smakowychj podczas mycia zębów.
Ta luksusowa i kremowa pasta zapewni niesamowite doznania podczas mycia zębów, które już nigdy nie będzie kojarzyło się z rutynową czynnością. Użyte składniki pomagają w usuwaniu płytki nazębnej i przebarwień szkliwa, dla osiągnięcia jaśniejszejszego, piękniejszego uśmiechu. Mroźnego odczucia w jamie ustnej dostarcza nutka mięty, która zapewnia niezapomniane wrażenia smakowe i świeży oddech na długo.
Ocena
5

Ocenione przez 6 użytkowników.
6
0
0
0
0
Polecane towary