SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
MARVIS zestaw past do zębów w rozmiarze podróżnym, 7x 25 ml

MARVIS zestaw past do zębów w rozmiarze podróżnym, 7x 25 ml

Atrakcyjny zestaw wszystkich past firmy MARVIS – dobierz swój smak!
89,90 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
411059
Marka:
Opis
Atrakcyjny zestaw wszystkich past firmy MARVIS – dobierz swój smak!

MARVIS Aquatic Mint – pasta do zębów bez fluoru, mięta
Pasta do zębów z przyjemnie chłodzącym miętowym smakiem. Luksusowa, kremowa pasta do zębów, która zamienia zwykłe mycie zębów w rozkosz dla podniebienia. Użyte składniki pomagają zmniejszać płytkę nazębną i usuwać przebarwienia z powierzchni szkliwa dla uzyskania perfekcyjnie błyszczącego uśmiechu. Świeży miętowy smak przynosi na myśl morską bryzę.

MARVIS Cinnamon Mint – pasta do zębów bez fluoru, cynamonowa mięta
Połączenie egzotycznej słodyczy cynamonu i odświeżającej nuty mięty przynosi niespodziewany i długo trwający efekt świeżości. Ta luksusowa i kremowa pasta zapewni niesamowite doznania podczas mycia zębów, które już nigdy nie będzie kojarzyło się z rutynową czynnością. Użyte składniki pomagają zmniejszać płytkę nazębną i kamień nazębny. Ostrzeżenie: w bardzo rzadkich przypadkach, użyty w paście aromat cynamonowy może powodować reakcję alergiczną.

MARVIS AMARELL Licorice Mint - pasta do zębów bez fluoru, miętowa lukrecja
AMARELL o smaku lukrecji została wyprodukowana wspólnie z włoską firmą AMARELL, która od 1731 roku jest znana z produkcji wysokiej jakości lukrecji. Dzięki temu połączeniu uzyskano kremową pastę z wyjątkowym smakiem, łączącym świeżość, kuszący zapach lukrecji i nutkę mięty. Użyte składniki pomagają zmniejszać płytkę nazębną, a dzięki niesamowitemu smakowi, mycie zębów stanie się przyjemnością.

MARVIS Jasmin Mint – pasta do zębów bez fluoru, jaśminowa mięta
Pasta do zębów o jaśminowym smaku z nutką mięty. Ta luksusowa i kremowa pasta zapewni niesamowite doznania podczas mycia zębów, które już nigdy nie będzie kojarzyło się z rutynową czynnością. Niespodziewany, ale kuszący zapach jaśminu w połączeniu z miętą jest dedykowany głównie dla płci pięknej.

MARVIS Classic Strong Mint – pasta do zębów bez fluoru, klasyczna mięta
Pasta do zębów o intensywnym miętowym smaku. Ta luksusowa i kremowa pasta zapewni niesamowite doznania podczas mycia zębów, które już nigdy nie będzie kojarzyło się z rutynową czynnością. Charakterystyczny miętowy smak jest dobrze znany ze względu na swoje właściwości odświeżające na bardzo długi czas.

MARVIS Ginger Mint – pasta do zębów bez fluoru, imbirowa mięta
Luksusowo kremowa pasta do zębów z nieporównywalnie ciepłą dozą imbiru w połączeniu z chłodną nutą mięty. To nietypowe połączenie daje niesamowity zapach i smak, który przywodzi na myśl egzotyczne kraje. Użyte składniki pomagają zmniejszyć płytkę nazębną i kamień nazębny oraz delikatnie usuwają przebarwienia z powierzchni szkliwa.

MARVIS Whitening Mint – pasta do zębów bez fluoru, wybielająca mięta
Wybielająca pasta do zębów dostarczająca intensywnych doznań smakowychj podczas mycia zębów.
Ta luksusowa i kremowa pasta zapewni niesamowite doznania podczas mycia zębów, które już nigdy nie będzie kojarzyło się z rutynową czynnością. Użyte składniki pomagają w usuwaniu płytki nazębnej i przebarwień szkliwa, dla osiągnięcia jaśniejszejszego, piękniejszego uśmiechu. Mroźnego odczucia w jamie ustnej dostarcza nutka mięty, która zapewnia niezapomniane wrażenia smakowe i świeży oddech na długo.
Ocena
Produkt nie był jeszcze oceniany Ocenić

Polecane towary

MARVIS miętowy płyn do płukania ust w pakiecie podarunkowym, 120 ml
MARVIS miętowy płyn do płukania ust w pakiecie podarunkowym, 120 ml
MARVIS szczoteczka, Medium
MARVIS szczoteczka, Medium
MARVIS Wonders Of The World zestaw prezentowy past do zębów, 3x 25 ml
MARVIS Wonders Of The World zestaw prezentowy past do zębów, 3x 25 ml
 Marvis ceramiczny dozownik pasty
Marvis ceramiczny dozownik pasty