SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
SWISSDENT GENTLE delikatna wybielająca pasta do zębów, 100 ml

SWISSDENT GENTLE delikatna wybielająca pasta do zębów, 100 ml

4x
Najbardziej łagodna pasta do zębów z linii Swissdent przeznaczona jest do delikatnego czyszczenia wrażliwych zębów i rozjaśniania przebarwień.
75,00 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
19002
Marka:
Opis
Delikatne wybielanie wrażliwych zębów przy użyciu pasty wybielającej SWISSDENT GENTLE:
- Mikronizowany nadtlenek wapnia działa zarówno na powierzchni szkliwa, jak i pomiędzy poszczególnymi kryształami szkliwa, skutecznie go rozjaśniając.
- Naturalne enzymy papaina i bromelina usuwają warstwę białka na powierzchni zęba, która powoduje zewnętrzne odbarwienie i tworzenie się płytki nazębnej.
- Zawiera witaminę E, która pielęgnuje dziąsła.
- Delikatny skład o najniższej wartości ścieralności (RDA 25) na rynku.
- Łagodny smak mięty odświeża i nie podrażnia błony śluzowej jamy ustnej.
- Zawiera fluorki (1180 ppmF).

Szwajcarska pasta do zębów SWISSDENT GENTLE ma na celu rozjaśnienie powierzchni zęba poprzez połączenie enzymów i mikronizowanej formuły nadtlenkowej bez użycia krzemianów o wysokiej wartości ścieralności zębiny (RDA). Dobrze działający skład z naturalnych enzymów papainy i bromelainy jest połączony z opatentowanym mikronizowanym nadtlenkiem wapnia w bezpiecznym stężeniu 0,1%. Naturalne enzymy uzyskane z ananasa i papai skutecznie usuwają białkową warstwę na powierzchni zęba, a mianowicie płytkę nazębną i zewnętrzne zabarwienie. Mikronizowany nadtlenek wapnia działa również między kryształami szkliwa, a reakcja chemiczna sprawia, że cząsteczki pigmentu stają się bardziej przezroczyste.


Objętość: 100 ml
Skład
Pasty wybielającej SWISSDENT GENTLE używać do codziennej pielęgnacji. Aby osiągnąć kompleksową pielęgnację wybielanych zębów, należy łączyć z pastą wybielającą i regeneracyjną SWISSDENT CRYSTAL.
Użyj
Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Sorbitol, Aluminum Hydroxide, CI 77891, Mentha Piperita Oil, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Papain, Methylparaben, Calcium Hydroxide, Calcium Carbonate, Sodium Saccharin, Corn Strach Modified, Limonene, Lactose, Sucrose, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Caprylic/Capric Triglyceride. (RDA ca. 25)
Ocena
5

Ocenione przez 4 użytkowników.
4
0
0
0
0
Polecane towary