SWISSDENT GENTLE delikatna wybielająca pasta do zębów, 10 ml

Bardzo delikatna pasta do zębów SWISSDENT GENTLE przeznaczona do delikatnego czyszczenia i delikatnego wybielania wrażliwych zębów. Zawiera naturalne enzymy usuwające płytkę nazębną oraz witaminę E, która dba o dziąsła. Pełny opis
Produkt dostępny wyłącznie dla zakupów hurtowych
Marka: Swissdent
Kod towaru: 19075
Opis
Delikatne wybielanie wrażliwych zębów przy użyciu pasty wybielającej SWISSDENT GENTLE:
- Mikronizowany nadtlenek wapnia działa zarówno na powierzchni szkliwa, jak i pomiędzy poszczególnymi kryształami szkliwa, skutecznie go rozjaśniając.
- Naturalne enzymy papaina i bromelina usuwają warstwę białka na powierzchni zęba, która powoduje zewnętrzne odbarwienie i tworzenie się płytki nazębnej.
- Zawiera witaminę E, która pielęgnuje dziąsła.
- Delikatny skład o najniższej wartości ścieralności (RDA 25) na rynku.
- Łagodny smak mięty odświeża i nie podrażnia błony śluzowej jamy ustnej.
- Zawiera fluorki (1180 ppmF).

Szwajcarska pasta do zębów SWISSDENT GENTLE ma na celu rozjaśnienie powierzchni zęba poprzez połączenie enzymów i mikronizowanej formuły nadtlenkowej bez użycia krzemianów o wysokiej wartości ścieralności zębiny (RDA). Dobrze działający skład z naturalnych enzymów papainy i bromelainy jest połączony z opatentowanym mikronizowanym nadtlenkiem wapnia w bezpiecznym stężeniu 0,1%. Naturalne enzymy uzyskane z ananasa i papai skutecznie usuwają białkową warstwę na powierzchni zęba, a mianowicie płytkę nazębną i zewnętrzne zabarwienie. Mikronizowany nadtlenek wapnia działa również między kryształami szkliwa, a reakcja chemiczna sprawia, że cząsteczki pigmentu stają się bardziej przezroczyste.Objętość: 10 ml
Skład
Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Sorbitol, Aluminum Hydroxide, CI 77891, Mentha Piperita Oil, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Papain, Methylparaben, Calcium Hydroxide, Calcium Carbonate, Sodium Saccharin, Corn Strach Modified, Limonene, Lactose, Sucrose, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Caprylic/Capric Triglyceride. (RDA ca. 25)
Użyj
Pasty wybielającej SWISSDENT GENTLE używać do codziennej pielęgnacji. Aby osiągnąć kompleksową pielęgnację wybielanych zębów, należy łączyć z pastą wybielającą i regeneracyjną SWISSDENT Crystal.
Ocena
Produkt nie był jeszcze oceniany
Ocenić
Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu