Czeska Republika
Słowacja
Węgry
Polska
SWISSDENT EXTREME Whitening Pen - dwuczęściowy marker wybielający, 2x 3 ml

SWISSDENT EXTREME Whitening Pen - dwuczęściowy marker wybielający, 2x 3 ml

Dwufazowy długopis SWISSDENT EXTREME Whitening Pen wykorzystuje unikalną technologię intensywnego, a zarazem delikatnego wybielania zębów. Opakowanie zawiera dwa aplikatory oznaczone kolorami z miękką szczoteczką. Srebrny aplikator STEP ONE zawiera żel wybielający. Czerwony aplikator STEP TWO zawiera żel aktywujący. Pełny opis
Nie można dokonać zakupu
Marka: Swissdent
Kod towaru: 19090
Opis
Skuteczne wybielanie w dwóch fazach:
• Srebrny aplikator STEP ONE zawiera środek wybielający chloryn sodu (NaClO2).
• Czerwony aplikator STEP TWO działa jako aktywator efektu utleniającego żelu wybielającego bezpośrednio na powierzchni szkliwa.

Użycie:
1. Nałożyć żel wybielający na oczyszczony ząb lub zęby, które chcesz rozjaśnić za pomocą miękkiej szczoteczki długopisu STEP ONE.
2. Za pomocą szczoteczki długopisu STEP TWO nałożyć żel aktywacyjny na wszystkie zęby, które wcześniej były potarte żelem STEP ONE.
3. Pozostawić 3 minuty.
4. Następnie ponownie wyczyść zęby pastą do zębów SWISSDENT EXTREME lub swoją zwykłą pastą do zębów. Nie jeść, nie pić ani nie płukać ust przez co najmniej 15 minut.
5. Po użyciu opłukać szczoteczkę aplikatora ciepłą wodą, aby zapobiec sklejaniu się włókien.

Długopis do wybielania zwiększa działanie wybielającej pasty do zębów SWISSDENT EXTREME, dlatego zalecamy jego stosowanie szczególnie wieczorem po wyczyszczeniu zębów pastą wybielającą. Aby uzyskać najlepszy efekt, należy używać SWISSDENT EXTREME Whitening Pen w połączeniu z pastą do zębów SWISSDENT EXTREME raz dziennie przez co najmniej 7 dni.
Ważne ostrzeżenie: przeznaczony dla osób dorosłych. Nie nadaje się dla kobiet w ciąży i karmiących. Nie jest przeznaczony dla osób z wrażliwymi zębami, z osłoniętymi szyjkami lub z alergią na którykolwiek ze składników. W razie potrzeby przed użyciem skonsultuj się ze stomatologiem.

Objętość: 2 x 3 ml
Ocena
5
Oceniać
9
1
0
0
0
Ocenione przez 10 użytkowników.
Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w

Wybrane pytania i artykuły

Jak to możliwe, że mi przy używaniu zestawu wybielającego SWISSDENT zęby zabarwiają się na żółto?

Dzień dobry, już chyba z tydzień używam każdego poranka czerwonej pasty Swissdent i czarnej Swissdent przed snem, jednak wydaje mi się, że zęby zabarwiają się na żółto. Jak to możliwe? Dzięk...
Łukasz

Jak pozbyć się plam po zdjęciu aparatu ortodontycznego?

Dzień dobry, po czterech latach mi nareszcie zdjęli stały aparat ortodontyczny. Zęby mam rzeczywiście równe, ale w okolicach miejsc, gdzie był aparat ortodontyczny przyklejony, mam na każdym...
Michał
Inne pytania i artykuły znajdziesz w sekcji porad
możesz też napisać do nas bezpośrednio
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu