SWISSDENT DUO EXTREME podwójny zestaw (pasta, 50 ml +gratis szczoteczka Whitening gratis w stojaku)

Swissdent Delikatne wybielanie Pełny opis
55,00 Zł/1 szt
Brak w magazynie do zakupu online, dostępne w sklepie stacjonarnym
Natychmiast w
Marka: Swissdent
Kod towaru: 1989003
Opis

SWISSDENT DUO EXTREME podwójny zestaw (pasta, 50 ml +gratis szczoteczka Whitening gratis w stojaku)


Swissdent Delikatne wybielanie

Swissdent to szwajcarskie kosmetyki dentystyczne, które rozjaśniają powierzchnię zębów za pomocą połączenia enzymów i zmikronizowanego nadtlenku wapnia, bez konieczności użycia dużego stężenia krzemianów ścierających zębinę (duże RDA). Co więcej, formuła ta zawiera wyłącznie 0,1% nadtlenku wapnia. Naturalne enzymy pochodzące z ananasa i papai bardzo skutecznie usuwają warstwę białkową na powierzchni zębów, płytkę nazębną i tym samym usuwają przebarwienia szkliwa.
Zmikronizowany nadtlenek wapnia działa między kryształami szkliwa, gdzie następuje reakcja chemiczna jego cząsteczek z cząsteczkami pigmentów. W związku z tym, zaleca się stosowanie wybielającej pasty do zębów bez płukania ust. Zamiast tego zaleca się tylko wyplucie nadmiaru pasty, aby nadtelenek wapnia mógł działać jak najdłużej. Płukanie ust jest możliwe po kilku minutach od czyszczenia. Nie zawierają SLS (laurylosiarczanu sodu), środka pieniącego, który powoduje powstawanie aft i podrażnienie wrażliwej śluzówki jamy ustnej.

Swissdent Extreme pasta do zębów
Pasta do zębów w czerwonej tubce jest przeznaczona do bardzo dużych przebarwień zębów, które występują u palaczy, miłośników czerwonego wina, kawy oraz herbaty. Wartość RDA 40 jest nieco wyższa niż srebrnej pasty Gentle, ale to nadal wartość 5 razy niższa niż maksymalnie możliwe wyznaczone granice RDA. Zwykłe pasty wybielające często osiągają wartości 120 -150 RDA, niektóre nawet do 200 RDA! Niezwykle skuteczna formuła zawiera podwójną dawkę naturalnych enzymów i nadtlenku wapnia oraz sodę oczyszczoną, który neutralizuje kwasy, a także skutecznie usuwa dużą pigmentację szkliwa. Dodatek koenzym Q10 i witaminy E aktywnie odżywia dziąsła. Charakterystyczny smak mięty odświeża oddech na kilka godzin. Zawiera fluor PPM 1180.
Pojemność: 50 ml

+ prezent

Szczoteczka do zębów Whitening, miękka
Opatentowana szczoteczka z miękkiego włókna w kształcie łyżeczki, który idealnie odwzorowuje kształt zęba i umożliwia stuprocentowy kontakt włókien z powierzchnią.
Doskonała i prosta konstrukcja uchwytu została zaprojektowana przez projektantów szwajcarskich według instrumentów dentystycznych, tak że szczoteczką w ustach łatwo manipulować, a nawet trudnodostępne powierzchnie są całkowicie oczyszczone.

Unikalne i delikatne włókna nylonowe zapewniają zwiększoną skuteczność i lepiej pomagają usunąć przebarwienia oraz rozjaśniają powierzchnię zęba. Włókna te zawierają węglan wapnia, który jest powiązany z nimi i zwiększa zdolność czyszczenia szczoteczki i ma znaczący wpływ na rozjaśnienie szkliwa.

Badania kliniczne przeprowadzone przez prof. Dr F. G. Sandear z Uniwersytetu w Ulm, potwierdzają, że szczotka Swissdent Whitening zwiększa wyczyszczenie powierzchni szkliwa o 37% w porównaniu do standardowych włókien.
Pakowana w blister, dostępna w różnych kolorach
Ocena
5
Oceniać
22
1
1
0
0
Ocenione przez 24 użytkowników.
Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu