SWISSDENT DUO CRYSTAL Set - pasta do zębów, 50 ml + delikatna szczoteczka

Szwajcarskie kosmetyki stomatologiczne SWISSDENT mają na celu rozjaśnienie powierzchni zęba poprzez połączenie enzymów i mikronowych preparatów nadtlenkowych bez potrzeby stosowania krzemianów o wysokiej wartości ścieralności zębiny (RDA). Pełny opis
59,00 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online 3 szt
Natychmiast w
Marka: Swissdent
Kod towaru: 1989006
Opis

SWISSDENT DUO CRYSTAL Set - pasta do zębów, 50 ml + delikatna szczoteczka


SWISSDENT CRYSTAL
Regenerujący CRYSTAL z efektem wybielania wzmacnia strukturę szkliwa i działa jak utwardzanie nocne. Zawiera biominerały, które wzmacniają krystaliczną strukturę szklaną poprzez mineralizację biomimetyczną. Opatentowana formuła szczególnie nadaje się do wrażliwych lub często wybielanych zębów. Jednak zalecane jest wieczorne czyszczenie zębów przed snem i bez spłukiwania żelu z ust. W wyniku tego aktywne substancje mające na celu remineralizację zębów będą aktywne z dnia na dzień. Biały kolor "nowych" minerałów zapewnia lżejszy odcień zębów. Opatentowany preparat zawiera ponadto enzym papainy dla lepszego usuwania płytki nazębnej i pigmentów, antybakteryjnego ksylitolu. Żel nie zawiera pienistych składników SLS, które podrażniają wrażliwą błonę śluzową jamy ustnej.

+ ZA DARMO

SWISSDENT GENTLE X-soft white
Szczotka do zębów z opatentowaną szpachelką z miękkiego włókna w kształcie łyżki. Wklęsły krój idealnie kopiuje kształt zęba i pozwala włóknom 100% zetknąć się z powierzchnią zęba. Drobne włókna x-soft nadają się również do czyszczenia wrażliwych zębów i dziąseł. Idealny, a zarazem prosty design rękojeści został zaprojektowany przez szwajcarskich projektantów według instrumentów dentystycznych, dzięki czemu szczoteczka w jamie ustnej jest łatwa w obsłudze, a trudno dostępne powierzchnie są idealnie oczyszczone. Szczotkę PROFI przetestowano na Uniwersytecie w Zurichu, Clinic of Preventive Medicine, Periodontology and Careology, Prof. Dr. T. Imfeld.
Ocena
5
Oceniać
4
0
0
0
0
Ocenione przez 4 użytkowników.
Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu