SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
SWISSDENT DUO BIOCARE Zestaw - pasta do zębów 50 ml + Szczoteczka do zębów

SWISSDENT DUO BIOCARE Zestaw - pasta do zębów 50 ml + Szczoteczka do zębów

1x
SWISSDENT® GREEN BLEACHING
Produkt niedostępny
Kod towaru:
1989004
Marka:
Opis

SWISSDENT DUO BIOCARE Zestaw - pasta do zębów 50 ml + Szczoteczka do zębów


SWISSDENT® GREEN BLEACHING
Kosmetyki dentystyczne marki SWISSDENT mają na celu rozjaśnienie powierzchni zęba poprzez połączenie enzymów i mikronowych preparatów nadtlenkowych bez potrzeby stosowania krzemianów o wysokiej wartości ścieralności zębiny (RDA)SWISSDENT BIOCARE
Pasta do zębów.

SWISSDENT BIOCARE łączy w sobie 4 mikrony kryształów hydroksyapatytu z ekstraktem L-argininy, L-karnityny i Elephantopus mollis. Zestaw aktywnych składników remineralizuje powierzchnię zębów, zmniejsza ich czułość i tworzy gładką, mniej zabarwioną powierzchnię. Pasta do zębów nadaje się nie tylko do kompleksowej codziennej pielęgnacji, ale również jako lekarstwo na wyświęcanie i wybielanie zębów w domu lub w przypadku nadwrażliwości zębów. Wyciąg z korzenia spilanthes calva ma bardzo silne naturalne działanie przeciwdrobnoustrojowe, które zmniejsza tworzenie się płytki nazębnej. Kombinacja ekstraktów z ziela zielarskiego rozmarynu, liści Shell Kwaiva, ekstrakty z Mycobalan Peak i Grenadier są przeciwzapalne i przeciwutleniające. Alfa-hydroksykwasy (jabłkowy i cytrynowy) wraz z kwasem hialuronowym i wysoko cenionym ekstraktem z Gotu Cola * (azjatycka urwis) działają jednocześnie jako detoks miękkiej tkanki jamy ustnej i przeciwdziałają starzeniu. Nie zawiera fluorków. * Gotu Cola jest jedną z najważniejszych roślin leczniczych i był używany od wieków w leczeniu azjatyckim. Pochodzi z tropikalnych regionów Azji i rozprzestrzenia się w Chinach, Indiach, Sri Lance, Malezji i Jawie. 50 ml.

+ ZA DARMO

SWISSDENT PROFI – szczoteczkz wybielająca
Szczoteczka do zębów z opatentowanym łyżeczkowym kształtem do czyszczenia zębów. Wklęsły krój idealnie kopiuje kształt zęba i pozwala włóknom 100% zetknąć się z powierzchnią zęba. Podwójne nylonowe specjalne miękkie włókna zapewniają lepsze działanie czyszczące i pomagają lepiej usunąć przebarwienia. Idealny, ale jednocześnie prosty w obsłudze uchwyt został zaprojektowany przez szwajcarskich projektantów według instrumentów dentystycznych, dzięki czemu szczoteczka w jamie ustnej jest łatwa w obsłudze, a trudno dostępne powierzchnie są idealnie oczyszczone. Szczotkę PROFI przetestowano na Uniwersytecie w Zurichu, Clinic of Preventive Medicine, Periodontology and Careology, Prof. Dr. T. Imfeld.
Ocena
5

Ocenione przez 1 użytkownika.
1
0
0
0
0
Polecane towary