SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
Darmowa dostawa
SEYSSO Oxygen O-Sonic White szczoteczka soniczna wybielająca
SEYSSO Oxygen O-Sonic White szczoteczka soniczna wybielającaSEYSSO Oxygen O-Sonic White szczoteczka soniczna wybielającaSEYSSO Oxygen O-Sonic White szczoteczka soniczna wybielającaSEYSSO Oxygen O-Sonic White szczoteczka soniczna wybielająca

SEYSSO Oxygen O-Sonic White szczoteczka soniczna wybielająca

2x
Szczoteczka Soniczna O-Sonic to najnowszy produkt z nowej linii SEYSSO OXYGEN. Szczoteczka pomaga przywrócić zębom ich naturalną biel, a dzięki zaawansowanej technologii sonicznej doskonale je czyści.
449,00 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
SEY04OX
Marka:
Opis

Seysso Oxygen O-Sonic White szczoteczka soniczna wybielająca


Szczoteczka posiada 3 tryby pracy, w tym tryb wybielający (Whitening) w którym szczoteczka wykonuje aż 96 000 ruchów na minutę! Specjalny tryb Soft doskonale sprawdzi się u osób z nadwrażliwością czy krwawiącymi dziąsłami. W tym trybie szczoteczka zwalnia, co sprawia, że jest całkowicie bezpieczna dla zębów i dziąseł, nawet dla osób z paradontozą.

W szczoteczce SEYSSO Oxygen zastosowano 2-minutowy timer, który pomaga nam przestrzegać zalecanego przez stomatologów czasu mycia zębów. Dzięki temu można optymalnie rozłożyć czas szczotkowania na wszystkie ćwiartki jamy ustnej, by zęby było równomiernie wyczyszczone.

Nowoczesny litowo-jonowy akumulator zastosowany w szczoteczce pozwala na nawet 250 minut szczotkowania zębów!* Dzięki temu nigdy już nie zaskoczy Cię rozładowana szczoteczka, także w podróży! Używanie szczoteczki jeszcze nigdy nie było tak wygodne!

Szczoteczka SEYSSO Oxygen posiada wysoką klasę wodoszczelności (IPX7), pozwalającą na bezpieczne szczotkowanie zębów!

W zestawie znajdują się 2 różne końcówki pozwalające na wybranie tej, która najlepiej spełnia nasze potrzeby. Końcówka Sensitive jest przeznaczona dla delikatnego czyszczenia wrażliwych zębów i dziąseł, zaś końcówka Oxygen Clean pozwala na optymalną higienę każdego dnia.

Zestaw SEYSSO Oxygen zawiera:
• Szczoteczka (rękojeść) - 1 szt.
• Końcówka wymienna Sensitive - 1szt.
• Końcówka wymienna Oxygen Clean - 1szt.
• Ładowarka - 1szt.
• Nakładka ochronna na główkę szczoteczki - 2 szt.
• Etui ochronne - 1 szt.
• Instrukcja w języku angielskim i polskim
• Dwuletnia gwarancja
Ocena
5

Ocenione przez 2 użytkowników.
2
0
0
0
0