Darmowa dostawa
SEYSSO Gold White szczoteczka soniczna
SEYSSO Gold White szczoteczka soniczna
Darmowa dostawa

SEYSSO Gold White szczoteczka soniczna

Luksusowa szczoteczka soniczna łącząca wyrazisty design z bezkompromisową skutecznością technologii sonicznej DCT+. Pełny opis
Nie można dokonać zakupu
Marka: Seysso
Kod towaru: SE03W
Opis

SEYSSO Gold White szczoteczka soniczna


INNOWACYJNA PRĘDKOŚĆ
Szczoteczkę Soniczną SEYSSO Gold White wyróżnia wyjątkowa prędkość – nawet do 96 000 drgań sonicznych na minutę! Dzięki temu szczoteczka lepiej usuwa z zębów płytkę nazębną i przebarwienia powstałe po wypiciu kawy, herbaty czy po paleniu tytoniu.

5 PROGRAMÓW PRACY
Szczoteczka SEYSSO Gold White posiada aż 5 programów, które pozwalają na dopasowanie jej do Twoich indywidualnych potrzeb. Programy różnią się nie tylko ilością ruchów, ale też amplitudą drgań oraz czasem pracy, co czyni szczoteczkę jeszcze bardziej praktyczną i efektywną.

Programy pracy:
- Clean (82 000 drgań na minutę) – 2 minutowy program podstawowy do codziennej higieny jamy ustnej.
- White (96 000 drgań na minutę) – 2 minutowy program przywracający zębom naturalną biel.
- Polish (90 000 drgań na minutę) – 1 minutowy program krótki, do rozjaśniania i polerowania przednich zębów.
- Gum Care (70 000 drgań na minutę) – 3 minutowy program zapewniający stymulujący masaż dziąseł.
- Sensitive (62 000 drgań na minutę) – 2 minutowy program delikatny, przeznaczony dla osób z zapaleniem dziąseł i nadwrażliwością zębów.

DYNAMIC CLEANING TECHNOLOGY+ (DCT+) – Technologia Dynamicznego Oczyszczania+
Wyjątkowo szybkie ruchy wymiatające włókien szczoteczki powodują powstawanie tysięcy mikrobąbelków, które dystrybuują składniki pasty oraz tlen nawet w trudno dostępne przestrzenie międzyzębowe. Dzięki zwiększonej intensywności drgań szczoteczka soniczna SEYSSO Gold White jest jeszcze skuteczniejsza w walce z płytką bakteryjną i osadem nazębnym.

AUTOMATYCZNY TIMER
Szczoteczka została wyposażona w automatyczny timer, który pomaga w przestrzeganiu zalecanego przez stomatologów czasu mycia zębów. W zależności od wybranego programu, szczoteczka pracuje 1, 2 lub 3 minuty.

LITOWO-JONOWY AKUMULATOR
Dzięki nadzwyczajnie wydajnemu akumulatorowi litowo-jonowemu czas działania szczoteczki to aż do 70 dni, przy użytkowaniu dwa razy dziennie.

ELEGANCKI DESIGN
Szczoteczka została wykonana z olbrzymią starannością, dzięki czemu urzeka nie tylko swoją elegancją, ale również funkcjonalnością. Każdy element szczoteczki został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować jej skuteczność działania.

ETUI PODRÓZNE
Dołączone do zestawu praktyczne etui zabezpieczy szczoteczkę w transporcie. Dzięki funkcji ładowania, jest ono wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich amatorów długich podróży.

TRZY KOŃCÓWKI W ZESTAWIE (DWA RODZAJE KOŃCÓWEK)
W zestawie znajdują się trzy końcówki wymienne – dwie końcówki SEYSSO Gold Anti-plaque oraz jedna SEYSSO Gold Whitening. Wszystkie końcówki dedykowane do szczoteczek SEYSSO Gold posiadają włókna wskaźnikowe, które odbarwiają się podczas używania, sygnalizując stopień zużycia końcówki.

Końcówka wymienna SEYSSO Gold Anti-plaque
Końcówka wymienna do codziennej higieny jamy ustnej. Jej włókna zostały ukształtowane w dwa regularne łuki; taki profil zapewnia dokładne przyleganie końcówki do wszystkich powierzchni zębów i staranne doczyszczenie przestrzeni międzyzębowych. Końcówka zapewnia nie tylko efektywne usuwanie płytki bakteryjnej, ale też delikatny masaż dziąseł poprawiający ich kondycję.

Końcówka SEYSSO Gold Whitening
Końcówka przywracająca zębom naturalnie biały, zdrowy kolor. Dzięki unikalnemu kształtowi pęczków dokładniej usuwa przebarwienia oraz osad nazębny powstałe po wypiciu kawy, herbaty lub paleniu tytoniu. Zaokrąglone końce włókien delikatnie polerują szkliwo zapobiegając ponownemu odkładaniu się osadu oraz tworzeniu się kamienia nazębnego.
Ocena
4,5
Oceniać
1
1
0
0
0
Ocenione przez 2 użytkowników.
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu