MARVIS Whitening Mint Designerska kolekcja
MARVIS Whitening Mint Designerska kolekcja

MARVIS Whitening Mint Designerska kolekcja

Designerski stojak w kolekcji past do zębów MARVIS. Pasta wybielająca MARVIS skutecznie oczyszcza zęby i chroni je przed próchnicą. Mięta zapewnia intensywne doznania smakowe podczas każdego mycia. Pełny opis
59,00 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online 5 szt
Natychmiast w
Marka: Marvis
Kod towaru: 411221
Opis

MARVIS Whitening Mint Designerska kolekcja

MARVIS Whitening Mint pasta wybielająca z ksylitolem, smak świeżej mięty, skutecznie czyści zęby, chroni zęby przed próchnicą, pomaga zapobiegać tworzeniu się płytki nazębnej, pomaga usunąć przebarwienia powierzchniowe zapewniając jaśniejszy i bielszy uśmiech, luksusowy styl retro, zawiera 0,2% fluorku sodu (905 ppm) i ksylitol.

Teraz możesz dostać legendarną pastę do zębów z kolekcji Marvis ze stylową podstawką, która odświeży Twoją łazienkę. Dodatkowo zestaw zapakowany jest w luksusowe czarne pudełko, dzięki czemu sprawdzi się również jako piękny prezent.

MARVIS to marka kultowa. Wynika to głównie z jego unikalnego opakowania, które ma retro, a jednocześnie luksusowy wygląd. Przyciągający uwagę wygląd matowych aluminiowych tubek przypominających farby olejne jest tak wyjątkowy że doczekał się ról w filmach. Dzięki temu to jedyna pasta prezentowana w Muzeum Jamesa Bonda w Londynie, a na przykład pasta Amarelli Licorice pojawiła się w filmie Woody Allena "Zakochani w Rzymie"

Zawartość: Pojemność 85 ml + plastikowy stojak
Skład
Glycerin, Hydrated Silica, Aqua, PEG-32, Tetrapotassium Pyrophosphate, Aroma, Cellulose Gum, Xylitol, Titanium Dioxide, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Limonene, Eugenol. 0,2% fluorid sodium (905 ppm) + xylitol.
Ocena
5
Oceniać
1
0
0
0
0
Ocenione przez 1 użytkownika.
Rekomendowane produkty
Dostępny 3 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu