CPC 0,05%

GUM Paroex antybakteryjna płukanka CPC 0,05 % , 500 ml

Płukanka dla codziennego użytku, przeznaczona do profesjonalnej kontroli płytki i długoterminowej ochrony dziąseł, przy pierwszych oznakach ich zapalenia. Pełny opis
6,20 Zł/100 ml
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: GUM Sunstar
Kod towaru: G1702EME

Najczęściej zadawane pytania

Opis

GUM Paroex antybakteryjna płukanka (CHX 0,06 %), 500 ml


GUM Paroex płyn do płukania jamy ustnej do codziennego stosowania jest wskazany:

- Podczas krwawienia dziąseł
- W przypadku zapalenia dziąseł
- W celu redukcji kamienia nazębnego
- Długotrwałej ochrony dziąseł

GUM Paroex płyn do płukania jamy ustnej CODZIENNA PROFILAKTYKA został zaprojektowany do profesjonalnej kontroli płytki nazębnej i długotrwałej ochrony dziąseł. Polecamy go dlatego po pojawieniu się pierwszych oznak zapalenia dziąseł i chorób przyzębia oraz jako prewencję chorób paradontalnych. Jest wskazany jako dodatek u osób ze stałymi aparatami ortodontycznymi, implantami, protezami (korona, mostek).

Formuła Dual Action Antibacterial System obejmuje:
- Diglukonian chlorheksydyny (CHX 0,06%), profesjonalny składnik do zwalczania płytki nazębnej i wspomagania zdrowych dziąseł. Szerokie spektrum antyseptyczne długodziałające przeciw osadzaniu się płytki nazębnej i niebezpiecznym bakteriom, które są odpowiedzialne za choroby dziąseł.
- Chlorek cetylopirydyniowy (CPC 0,05%), środek przeciwbakteryjny, który zwiększa skuteczność chlorheksydyny i pomaga likwidować toksyny, wytwarzane przez bakterie.

Delikatny smak i orzeźwiająca formuła bez zawartości alkoholu nie powoduje odczucia pieczenia, szczypania i nie podrażnia dziąseł.

Instrukcja użycia: Napełnić nakrętkę z miarką po kreskę 10 lub 15 ml. Płukać przez 30 sekund i wypluć. Stosować 2x dziennie po wyczyszczeniu zębów. Roztworu nie trzeba rozcieńczać.
Skład
Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aroma, Sodium Citrate, Chlorhexidine Digluconate, Cetylpyridinium Chloride, Sucralose, Citric Acid.
Ocena
5
Oceniać
265
12
0
0
0
Ocenione przez 277 użytkowników.

Twoja ocena

Sortuj według:
Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w

Wybrane pytania i artykuły

Swoje zęby na całe życie

Swoje zęby na całe życie

Każdy chce mieć zdrowe zęby, aż do starości. Pomijając urazy, zęby wypadają, szczególnie z powodu nieleczonego zapalenia przyzębia – paradentozy. Więc kto regularnie i właściwie dba o swoją ...

Ból zęba

Dzień dobry, chcę was poprosić o radę, chociaż wiem, że będzie brzmiała, bym odwiedził dentystę. Mam dziurę w zębie trzonowym, siódemce. Nie mam teraz swojego dentysty, a u nas w Warszawie n...
Lubosz
Paradontoza i COVID-19

Paradontoza i COVID-19

Przygotowaliśmy dla Was w spółpracy z MUDr. Jiří Šedý, uznawanym autorem wielu naukowych i stomatologicznych publikacji, polecenie k zddrowiu Waszych ust!
Inne pytania i artykuły znajdziesz w sekcji porad
możesz też napisać do nas bezpośrednio
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu