SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
GUM Paroex antybakteryjna płukanka (CHX 0,06 %), 500 ml

GUM Paroex antybakteryjna płukanka (CHX 0,06 %), 500 ml

65x
Płukanka dla codziennego użytku, przeznaczona do profesjonalnej kontroli płytki i długoterminowej ochrony dziąseł, przy pierwszych oznakach ich zapalenia.
29,99 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
G1702EME
Marka:
Opis

GUM Paroex antybakteryjna płukanka (CHX 0,06 %), 500 ml


GUM Paroex płyn do płukania jamy ustnej do codziennego stosowania jest wskazany:

- Podczas krwawienia dziąseł
- W przypadku zapalenia dziąseł
- W celu redukcji kamienia nazębnego
- Długotrwałej ochrony dziąseł

GUM Paroex płyn do płukania jamy ustnej CODZIENNA PROFILAKTYKA został zaprojektowany do profesjonalnej kontroli płytki nazębnej i długotrwałej ochrony dziąseł. Polecamy go dlatego po pojawieniu się pierwszych oznak zapalenia dziąseł i chorób przyzębia oraz jako prewencję chorób paradontalnych. Jest wskazany jako dodatek u osób ze stałymi aparatami ortodontycznymi, implantami, protezami (korona, mostek).

Formuła Dual Action Antibacterial System obejmuje:
- Diglukonian chlorheksydyny (CHX 0,06%), profesjonalny składnik do zwalczania płytki nazębnej i wspomagania zdrowych dziąseł. Szerokie spektrum antyseptyczne długodziałające przeciw osadzaniu się płytki nazębnej i niebezpiecznym bakteriom, które są odpowiedzialne za choroby dziąseł.
- Chlorek cetylopirydyniowy (CPC 0,05%), środek przeciwbakteryjny, który zwiększa skuteczność chlorheksydyny i pomaga likwidować toksyny, wytwarzane przez bakterie.

Delikatny smak i orzeźwiająca formuła bez zawartości alkoholu nie powoduje odczucia pieczenia, szczypania i nie podrażnia dziąseł.

Instrukcja użycia: Napełnić nakrętkę z miarką po kreskę 10 lub 15 ml. Płukać przez 30 sekund i wypluć. Stosować 2x dziennie po wyczyszczeniu zębów. Roztworu nie trzeba rozcieńczać.
Skład
Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aroma, Sodium Citrate, Chlorhexidine Digluconate, Cetylpyridinium Chloride, Sucralose, Citric Acid.
Ocena
5

Ocenione przez 65 użytkowników.
63
2
0
0
0
Polecane towary