FOREO ISSA Play Pearl Pink soniczna szczoteczka

Doskonałe wprowadzenie do linii produktów do higieny jamy ustnej FOREO, elektryczna szczoteczka do zębów ISSA™ play jest nową i rewolucyjną szczoteczką, która rozświetla twój uśmiech i wnosi styl do twojej łazienki. Łączy technologię soniczną i unikalną hybrydową główkę, co sprawia, że jest wystarczająco silna do walki z kamieniem nazębnym, a jednocześnie delikatna dla dziąseł. Pełny opis
Nie można dokonać zakupu
Marka: Foreo
Kod towaru: F7720
Opis

FOREO ISSA Play Pearl Pink soniczna szczoteczka


DOSKONAŁY SPOSÓB BY ROZŚWIETLIC TWÓJ UŚMIECH
Soniczna szczoteczka do zębów ISSA™ wydziela 9000 impulsów na minutę, by stworzyć w ten sposób mikro-zamiatarki, które łamią i rozbijają kamień nazębny, co pozwala na skuteczne oczyszczenie, a jednocześnie masaż dziąseł, by te stały się zdrowsze i silniejsze. Zwenętrzne antybakteryjne silikonowe wypustki otaczają dziąsła, by delikatnie je masować i zapobiegać ich uszkodzeniom, podczas gdy część z polimerowego włosia PBT dokładnie czyści nagromadzony kamień.

INTELIGENTNY SZWEDZKI DESIGN
Wspaniały design i wibrujące kolory w jednej chwili rozjaśnią twoją łazienkę i wstrząsną twoją rutyną higieny jamy ustnej. ISSA™ play jest ergonomiczna i lekka, łatwa w użyciu i uwielbia podróże. 100% wodoodporna, możesz jej używać pod prysznicem i swobodnie czyścić.

INWESTYCJA W HIGIENĘ JAMY USTNEJ
ISSA™ play to model zasilany bateriami, który jest niedrogim wprowadzeniem do linii produktów do higieny jamy ustnej ISSA™. Jest to nie tylko produkt dostępny w bardzo przystępnej cenie, bez wymiennych główek, ale w zależności od marki i typu nowych baterii, może być używany aż do 800 razy. Polecamy korzystanie z elektrycznej silikonowej szczoteczki do zębów ISSA™ play przez 6 miesięcy, dla utrzymania optymalnej higieny jamy ustnej.
Ocena
5
Oceniać
3
0
0
0
0
Ocenione przez 3 użytkowników.

Twoja ocena

ok
— 27. 3. 2021
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu