Odbiór osobisty gratis, transport tylko 15 zł - bezpłatny do zamówień powyżej 250 zł. Prezent do zakupów do każdego zamówienia powyżej 90 zł!

SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
FOREO ISSA Play Cool Black soniczna szczoteczka
FOREO ISSA Play Cool Black soniczna szczoteczkaFOREO ISSA Play Cool Black soniczna szczoteczkaFOREO ISSA Play Cool Black soniczna szczoteczka

FOREO ISSA Play Cool Black soniczna szczoteczka

Doskonałe wprowadzenie do linii produktów do higieny jamy ustnej FOREO, elektryczna szczoteczka do zębów ISSA™ play jest nową i rewolucyjną szczoteczką, która rozświetla twój uśmiech i wnosi styl do twojej łazienki. Łączy technologię soniczną i unikalną hybrydową główkę, co sprawia, że jest wystarczająco silna do walki z kamieniem nazębnym, a jednocześnie delikatna dla dziąseł.
Pełny opis
215,00 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
F5191
Marka:
Foreo
Opis
DOSKONAŁY SPOSÓB BY ROZŚWIETLIC TWÓJ UŚMIECH
Soniczna szczoteczka do zębów ISSA™ wydziela 9000 impulsów na minutę, by stworzyć w ten sposób mikro-zamiatarki, które łamią i rozbijają kamień nazębny, co pozwala na skuteczne oczyszczenie, a jednocześnie masaż dziąseł, by te stały się zdrowsze i silniejsze.

Zwenętrzne antybakteryjne silikonowe wypustki otaczają dziąsła, by delikatnie je masować i zapobiegać ich uszkodzeniom, podczas gdy część z polimerowego włosia PBT dokładnie czyści nagromadzony kamień.

INTELIGENTNY SZWEDZKI DESIGN
Wspaniały design i wibrujące kolory w jednej chwili rozjaśnią twoją łazienkę i wstrząsną twoją rutyną higieny jamy ustnej. ISSA™ play jest ergonomiczna i lekka, łatwa w użyciu i uwielbia podróże. 100% wodoodporna, możesz jej używać pod prysznicem i swobodnie czyścić.

INWESTYCJA W HIGIENĘ JAMY USTNEJ
ISSA™ play to model zasilany bateriami, który jest niedrogim wprowadzeniem do linii produktów do higieny jamy ustnej ISSA™. Jest to nie tylko produkt dostępny w bardzo przystępnej cenie, bez wymiennych główek, ale w zależności od marki i typu nowych baterii, może być używany aż do 800 razy. Polecamy korzystanie z elektrycznej silikonowej szczoteczki do zębów ISSA™ play przez 6 miesięcy, dla utrzymania optymalnej higieny jamy ustnej.