SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
Violife ZAPI LUXE  UV sanitizer LEVANDER
Violife ZAPI LUXE  UV sanitizer LEVANDER

Violife ZAPI LUXE UV sanitizer LEVANDER

Violife ZAPI LUXE niszczy aż 99% bakterii z włókien szczoteczki do zębów.
Produkt niedostępny
Kod towaru:
VZL203
Marka:
Opis
Violife ZAPI LUXE niszczy aż 99% bakterii z włókien szczoteczki do zębów.

Praktyczny uchwyt na szczoteczkę do zębów i do dezynfekcji w jednym, szczególnie przydatny do szczoteczek z dużą ilością włókien.

Ciepłe i wilgotne środowisko łazienki zapewnia idealne warunki do rozprzestrzeniania się bakterii we włóknach szczoteczki do zębów. Nawet jeśli szczoteczka wydaje się czysta i po czyszczeniu jest opłukana bieżącą wodą, włókna szczotki mogą być zanieczyszczone przez patogenne organizmy.

Źródło światła ultrafioletowego według wyników badań klinicznych usuwa w ciągu kilku minut aż do 99,9% bakterii. Wystarczy włożyć szczotki w uchwycie i nacisnąć przycisk. Po około 7 minutach sama się wyłączy, a szczoteczka jest odkażona.

Te tzw. lampy bakteriobójcze emitują krótkofalowe promieniowanie ultrafioletowe, które zaburza strukturę komórek. Promieniowanie zabija bakterie i zarodniki, pleśnie, drożdże i mikroorganizmy. Jego stosowanie jest szczególnie polecane do dezynfekcji powietrza i powierzchni. Sprawdzona technologia UV bakteriobójcza zabija bakterie Streptococcus oraz bakterie E. coli, które powodują infekcje i biegunki, a także bakterie z rodzaju Salmonella i wirusa H1N1, wywołującego świńską grypę.

Violife nadaje się do wszystkich rodzajów szczoteczek do zębów oraz wymiennych główek szczoteczek elektrycznych.

Moc: 3 baterie AAA.

Żywotność lampy UV: 8000 h.

Dostępny w PROFIMED również w nowych perłowo-pastelowych odcieniach.
Ocena
Produkt nie był jeszcze oceniany Ocenić
Polecane towary