UltraDEX Fresh Breath Essential Kit

UltraDEX Fresh Breath Essential Kit

Praktyczny zestaw do higieny jamy ustnej UltraDEX zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zachować świeżość oddechu. Pełny opis
89,40 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online 3 szt
Natychmiast w
Marka: UltraDEX
Kod towaru: UDX41
Opis
Zestaw UltraDEX Fresh Breath Essential to praktyczny zestaw produktów do higieny jamy ustnej, których potrzebujesz do utrzymania świeżości oddechu. W zaledwie 4 prostych krokach masz świeży oddech przez 12 godzin.


Zestaw zawiera:
Płyn do płukania UltraDEX lub mentolowy (500 ml)
    iQ i ActiveOxi Technology ™ pomaga zapobiegać próchnicy zębów, zapaleniom dziąseł, redukuje powstawanie płytki nazębnej i rozjaśnia zęby w procesie utleniania, roztwór jest bezbarwny i nie ma smaku. Torebka o smaku mentolowym jest dołączona do opakowania.

UltraDEX niskotłuszczowa pasta do zębów z fluorem (75 ml)
    iQ i ActiveOxi Technology ™ eliminuje bakterie, które powodują zapach z jamy ustnej, działa antybakteryjnie, pomaga zapobiegać próchnicy zębów, zapaleniu dziąseł, redukuje powstawanie płytki nazębnej i ma lekki efekt bielenia dzięki procesowi utleniania.

Spray do świeżego oddechu (9 ml)
    UltraDEX pochłaniający oddech spray redukuje szkodliwe bakterie i utlenia pigmenty organiczne z aktywnym tlenem, co powoduje jaśniejszy odcień zębów. Spray ustny UtraDEX nadaje się do codziennego użytku. Jeden spray zawiera do 100 dawek.

Taśma międzyzębowa UltraDEX (25 m)
    Taśma Interdental UltraDEX jest woskowana i odporna na strzępienie. Taśma łatwo przesuwa się między zębami, skutecznie usuwając bakterie, płytkę nazębną i resztki jedzenia. Unikalna powłoka antybakteryjna pomaga zachować zdrowe zęby i dziąsła oraz świeży oddech.
Ocena
5
Oceniać
2
0
0
0
0
Ocenione przez 2 użytkowników.
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu