BLACKFRIDAY
Tweezerman Slant Mini Tweezer pęseta stalowa
BLACKFRIDAY

Tweezerman Slant Mini Tweezer pęseta stalowa

Już od przeszło dwudziestu lat wciąż taka sama. Ciągle modna i ciągle najlepsza. Taką jest pęseta Tweezerman SLANT. Pełny opis
57,00 Zł
Oszczędzasz 11,40 Zł (20 %)
45,60 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: Tweezerman
Kod towaru: TW1249R
Opis

Tweezerman Slant Mini Tweezer pęseta stalowa


Już od przeszło dwudziestu lat wciąż taka sama. Ciągle modna i ciągle najlepsza. Taką jest pęseta Tweezerman SLANT. Starannie ukształtowany przyrząd ze stali pierwszej klasy bez dodatku niklu został jako pierwszy reprezentant swego gatunku przedstawiony światu również w wersji kolorowej. Minęło wiele lat a kolorowa pęseta jest dziś konwencjonalnym przyrządem wykonywanym przez wielu producentów, pęseta Slant jednak pozostaje nie do zastąpienia i jest wyjątkowa ze względu na swoje wykonanie warsztatowe, ręcznie szlifowane ostrze i doskonała współosiowość. Pęseta jest do nabycia w wielu wariantach kolorystycznych jak również w klasycznej wersji z piaskowanego metalu. Do zadań precyzyjnych jest także dostosowana jej siostrzana pęseta POINT zakończona precyzyjnym grotem. Wypróbuj ten doskonały przyrząd, który nie zmienia się na lepsze, ale zmieni Ciebie.
SLANT TWEEZERMAN NEW YORK Wykonanie: polerowana stal nierdzewna.
Ocena
4
Oceniać
4
0
1
0
1
Ocenione przez 6 użytkowników.

Twoja ocena

Sortuj według:
Nie polecam zakupów przez tą stronę... nie dość, że czekałam ponad 2 tyg to jeszcze nie dostałam zamówienia. Najpierw ,że niby nie opłaciłam.... potem błąd magazynu- będzie wysłane... później beż żadnej informacji dostaje zwrot na konto. Najgorszy sklep na rynku jeśli chodzi o traktowanie konsumenta.
— 6. 9. 2022
Rekomendowane produkty
Tweezerman Deluxe Metalowa zalotka
BLACKFRIDAY
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Tweezerman Zestaw 3 mini pęset w futerale
BLACKFRIDAY
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu