Tisserand Lavender Organic olejek lawendowy, 9 ml

Lavandula angustifolia (lat.), Lawenda (ang.) Pełny opis
Marka: Tisserand
Kod towaru: EO138
Opis

Tisserand Lavender Organic olejek lawendowy, 9 ml


Lavandula angustifolia (lat.), Lawenda (ang.)
Kojący olejek lawendowy jest bardzo wszechstronny. Rozluźnia i odmładza swoje odmładzające umiejętności w produktach do pielęgnacji skóry. Łatwo miesza się z innymi olejami.
Odświeżający, lekki zapach o przyjemnym kwiatowym aromacie o kojącym działaniu. Destylowany z kwiatów uprawianych we Francji. Treść: 9 ml.
Olej ten przeszedł wyzwanie oceny zgodnie z wymogami brytyjskiego Certyfikat Soil Association, która ma jedne z najostrzejszych wymagań dla kosmetyków organicznych w ogóle. Ten olejek eteryczny może więc być określany jako "ORGANICZNY" i używać logo Soil Association. Mając to oznaczenie natychmiastowo informuję konsumentów, że produkt nie zawiera szkodliwych substancji, takich jak parabeny, ftalany, SLS, sztucznych aromatów i składników modyfikowanych genetycznie. Rośliny, z której olej certyfikowane TISSERAND otrzymanego hodowano na biofarmách gdzie zakazane jest stosowanie pestycydów, nawozy syntetyczne i modyfikowane genetycznie składniki. Aby produkt kosmetyczny mógł używać etykiety ORGANIC, musi zawierać co najmniej 95% składników pochodzenia organicznego. Porównywalne wymagania dla bio-kosmetyków to francuski Ecocert i niemiecki BDIH.
Ocena
5
Oceniać
1
0
0
0
0
Ocenione przez 1 użytkownika.
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu