SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
TePe GOOD Tongue Cleaner skrobaczka do języka
TePe GOOD Tongue Cleaner skrobaczka do języka

TePe GOOD Tongue Cleaner skrobaczka do języka

7x
Plastikowa trzyrzędowa skrobaczka z profilowanymi lamelami do dokładnego czyszczenia języka. Tradycyjna skrobaczka jest wykonana z materiału pochodzącego ze zrównoważonego źródła: 96% tworzywa sztucznego BIO
16,90 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
942385
Marka:
Opis

TePe GOOD Tongue Cleaner skrobaczka do języka


Skrobaczka do języka TePe GOOD Tongue Cleaner

Skrobaczka ma profilowane lamele, które zapewniają doskonałe usunięcie płytki z języka, nadaje się do dokładnego czyszczenia języka po szczotkowaniu zębów.
Wykonana jest z bio etylenowego kopolimeru polietylenu otrzymanego z trzciny cukrowej. Trzcina cukrowa jest materiałem odnawianym w ciągu jednego roku i służy ponownie do produkcji nowych tworzyw sztucznych. Bio polietylen ma dodatni ślad węglowy 95%, tzn. cykl życia takiego produktu ma bardzo niewielki, prawie znikomy wpływ na emisje gazów cieplarnianych i nie przyczynia się do globalnego ocieplenia.

Również opakowanie skrobaczki (blister) jest wykonany z materiału pochodzącego z recyklingu. Karton podkładowy wykonany jest z tektury wykonanej bez użycia chloru, przezroczyste tworzywo sztuczne wykonane jest z przetworzonego materiału PET.

Ocena
5

Ocenione przez 7 użytkowników.
6
1
0
0
0
Polecane towary