Tek PRESTIGE szczotka z 100% włosiem dzika i nylonowymi włóknami

TEK Prestige jest elegancką, bardzo lekką, luksusową szczotką, której rączka wykonana jest z wysokiej jakości drewna afrykańskiego drzewa Bobingo i jest wyposażona w naturalne włosie dzika oraz włókna nylonowe zapewniające skuteczne i delikatne rozcz Pełny opis
Marka: Tek
Kod towaru: TEK507301
Opis

Tek PRESTIGE szczotka z 100% włosiem dzika i nylonowymi włóknami


TEK Prestige jest elegancką, bardzo lekką, luksusową szczotką, której rączka wykonana jest z wysokiej jakości drewna afrykańskiego drzewa Bobingo i jest wyposażona w naturalne włosie dzika oraz włókna nylonowe zapewniające skuteczne i delikatne rozczesywanie włosów.
Każdy pęczek włosia dzika obsadzony w naturalnym kauczuku zawiera także włókno nylonu (zaokrąglone na końcu), że wzmacnia – szczotka skutecznie i delikatnie rozczesuje wszystkie rodzaje włosów, w tym grube i kręcone włosy. Włosie dzika działa korzystnie dla włosów (zamyka łuski włosów), a podczas regularnego stosowania, nadaje im naturalny połysk.

Ostrzeżenie: Włosy mogą w pierwszych 2-3 tygodniach używania szczotki nieco się elektryzować, ponieważ muszą „przyzwyczaić się” do włosia dzika.
Utrzymanie szczotki z włosiem dzika: regularnie usuwać włosy ze szczotki, myć w wodzie z mydłem lub szamponem o pH neutralnym i pozostawić do wyschnięcia w przewiewnym miejscu, w temperaturze pokojowej (nigdy nie suszyć na grzejniku!).

Wymiary: 22 x 6 cm. Drewno wykorzystywane przez firmę Tek pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, które mają uznanie na całym świecie marki FSC. Wykonane ręcznie we Włoszech.
Ocena
4
Oceniać
0
1
0
0
0
Ocenione przez 1 użytkownika.
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu