Tek OVAL szczotka z włosia dzika dla delikatnych i przedłużanych włosów

Owalna szczotka z włosia dzika, która jest osadzona bezpośrednio na drewnianej obudowie (jesion), jest szczególnie polecana dla włosów cienkich, delikatnych i przedłużanych. Pełny opis
Produkt niedostępny
Marka: Tek
Kod towaru: Tek717003
Opis

Tek OVAL szczotka z włosia dzika dla delikatnych i przedłużanych włosów


Owalna szczotka z włosia dzika, która jest osadzona bezpośrednio na drewnianej obudowie (jesion), jest szczególnie polecana dla włosów cienkich, delikatnych i przedłużanych.

Włosie dzika skutecznie i delikatnie rozczesuje wszystkie rodzaje włosów, a podczas regularnego stosowania, nadaje im naturalny połysk. Każdy pęczek naturalnego włosia jest częściowo wzmocniony włóknem nylonowym, aby zapewnić wytrzymałość i stabilność każdego włosia dzika. Ostrzeżenie: Włosy mogą w pierwszych dniach stosowania szczotki lekko się elektryzować, jednak po krótkim czasie to ustępuje.
Utrzymanie szczotki z włosiem dzika: regularnie usuwać włosy ze szczotki , myć w wodzie z mydłem (przy użyciu mydła z neutralnym pH) i poczekać aż dobrze wyschnie.

Wymiary: 17 x 5 cm. Drewno wykorzystywane przez firmę Tek pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, które mają certyfikat FSC. Wykonane ręcznie we Włoszech.
Ocena
Produkt nie był jeszcze oceniany
Ocenić
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu