SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
SWISSDENT Gold Zestaw upominkowy

SWISSDENT Gold Zestaw upominkowy

2x
Zestaw Swissdent Gold Set zawiera pastę do zębów Swissdent Extreme 50 ml i szczoteczkę Swissdent Profi Whitening w kolorze złotym w eleganckiej czerwonej torbie.
Produkt niedostępny
Kod towaru:
SWISSGOLD17
Marka:
Opis

SWISSDENT Gold Zestaw upominkowy


Swissdent Gold Set zawiera:
Pasta do zębów SWISSDENT EXTREME jest przeznaczony do wybielania zębów dla palaczy, miłośników czerwonego wina, kawy i herbaty.
Wyjątkowo skuteczną formułą o podwójnej dawce enzymów naturalnych i nadtlenku wapnia neutralizuje kwasy i równie skutecznie eliminuje przebarwienia. Dodano koenzym Q10 i witaminę E aby ożywić i dbać o dziąsła. Charakterystyczny aromat mentolu odświeża oddech przez kilka godzin. Ścieralności RDA o wartości 40 jest 5 razy mniejsza od maksymalnej granicy. Typowe wartości past wybielającyh często osiągając 120 -150 RDA niektóre nawet do 200 RDA. Zawiera fluorki 1180 PPM.

Szczoteczka do zębów SWISSDENT WHITENING opatentowany kształt włókien idealnie dostoswuje się do kształtu zęba i umożliwia w 100% kontakt z jego powierzchnią.
Doskonała, ale prosta konstrukcja uchwytu zaprojektowana przez szwajcarskich projektantów instrumentów dentystycznych tak, aby szczoteczka do zębów w ustach i łatwo docierała do trudno dostępnych obszarów oraz aby zostały dokładnie oczyszczone.
Unikalne podwójne włókna nylonowe zapewniają wzrost wydajności czyszczenia i lepszą pomoc w usuwaniu przebarwień i tym samym rozjaśnia powierzchnię zęba. Włókna te zawierają węglan wapnia, który zwiększa zdolność czyszczenia szczoteczki i ma znaczący wpływ na rozjaśnianianie szkliwa zębów.
Ocena
5

Ocenione przez 2 użytkowników.
2
0
0
0
0
Polecane towary