SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
SWISSDENT EXTREME zestaw intensywnie wybielający pen + szczoteczka Whitening

SWISSDENT EXTREME zestaw intensywnie wybielający pen + szczoteczka Whitening

Swissdent Whitening Pen - dwuczęściowy marker wybielający
Produkt niedostępny
Kod towaru:
SWPEN2015
Marka:
Opis

SWISSDENT EXTREME zestaw intensywnie wybielający pen + szczoteczka Whitening


Swissdent Whitening Pen - dwuczęściowy marker wybielający

Dwufazowy marker wybielający Swissdent Extreme Whitening Pen zapewnia intensywną pielęgnację i delikatne wybielanie w celu rozjaśnienia zębów. Składa się z dwóch różnokolorowych markerów z aplikatorem w formie pędzelka.

Srebrny marker KROK PIERWSZY zawiera żel wybielający. Czerwony marker KROK DRUGI zawiera żel aktywujący. Czynnikiem wybielającym jest chloryn sodu (NaClO2), który jest zawarty w markerze KROK PIERWSZY. Aktywator, nakładany na powierzchnię zębów jako drugi, aktywuje działanie utleniające żelu wybielającego bezpośrednio na powierzchni szkliwa. Marker wybielający jest uzupełnieniem działania pasty do zębów Swissdent Extreme i jest polecany do użycia wieczorem, bezpośrednio po wyczyszczeniu zębów.

Aplikacja: Proste zastosowanie w dwóch krokach.
1. Użyj pędzelka z napisem KROK PIERWSZY, aby zaaplikować żel wybielający na ząb lub zęby, które chcesz wybielić
2. Użyj pędzelka z napisem KROK DRUGI, aby zaaplikować żel aktywujący na ząb lub zęby, które poprzednio zostały pokryte żelem wybielającym
Pozwól substancji zadziałać przez ok. 3 minuty i umyj zęby pastą Swisssdent Extreme. Po umyciu zębów nie jedz, nie pij ani nie płucz ust przez min. 15 minut. Dla najlepszego efektu zaleca się powtarzanie aplikacji przez 7 dni przynajmniej raz dziennie.
Ostrzeżenie: Tylko dla dorosłych. Nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Niezalecany dla osób z wrażliwymi zębami, odsłoniętymi szyjkami zębów lub uczulonymi na jakikolwiek składnik preparatu. Jeśli to konieczne, przed użyciem, skonsultuj się z lekarzem.
Zawartość: 2x 3ml
Kod: 19090

SWISSDENT WHITENING FAMILY soft, szczoteczki do zębów 2+1 (biała, różowa, szara)
Opatentowana szczoteczka z ekstra miękkiego włókna w kształcie łyżeczki, który idealnie odwzorowuje kształt zęba i umożliwia stuprocentowy kontakt włókien z powierzchnią. Doskonała i prosta konstrukcja uchwytu została zaprojektowana przez projektantów szwajcarskich według instrumentów dentystycznych, tak że szczoteczką w ustach łatwo manipulować, a nawet trudno dostępne powierzchnie są całkowicie oczyszczone. Specjalne włókna nylonowe mają podwójne działanie czyszczące i pozwalają lepiej usunąć przebarwienia. Włókna zawierają węglan wapnia, który zwiększa zdolność czyszczącą szczoteczki i ma znaczący wpływ na rozjaśnienie szkliwa. Badania kliniczne przeprowadzone przez prof. Dr F. G. Sandear z Uniwersytetu w Ulm, potwierdzają, że szczotka Swissdent Whitening zwiększa wyczyszczenie powierzchni szkliwa o 37% w porównaniu do standardowych włókien.

SWISSDENT EXTREME, intensywnie wybielająca pasta w podróżnym opakowaniu, 10 ml.
Ocena
Produkt nie był jeszcze oceniany Ocenić