SWISSDENT DUO GENTLE Set - pasta do zębów, 50 ml + szczoteczka wybielająca

SWISSDENT szwajcarski kosmetyki do zębów. Oczyszczają powierzchnię zębów za pomocą połączenia enzymów i mikronowych preparatów nadtlenku bez potrzeby stosowania krzemianów o wysokiej wartości ścieralności zębiny (RDA). Pełny opis
55,00 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online 1 szt
Natychmiast w
Marka: Swissdent
Kod towaru: 1989005
Opis

SWISSDENT DUO GENTLE Set - pasta do zębów, 50 ml + szczoteczka wybielająca


Delikatna pasta wybielająca SWISSDENT GENTLE
Najbardziej łagodna pasta do zębów SWISSDENT GENTLE jest przeznaczona do delikatnego czyszczenia i rozjaśniania wrażliwe zęby. RDA 24 jest jednym z najniższych na rynku szczoteczek do zębów. Preparat zawiera naturalne enzymy papainę i bromelainę otrzymywane z ananasa i papayji. Bardzo skutecznie usuwa przebarwienia na powierzchni zębów oraz płytkę nazębną. Witamina E dba o dziąsła.Delikatny aromat mentolowy nie podrażnia błony śluzowej jamy ustnej. Mikronizowany nadtlenek wapnia w bezpiecznym stężeniu 0,1% działa zarówno na powierzchnię szkliwa, jak i na szkliste kryształy szkliwa, gdzie reakcja chemiczna sprawia, że cząsteczki pigmentu są bardziej przezroczyste. Dla większej łagodności pasty wybielające SLS (laurylosiarczan sodu) nie zawierają środka pieniącego, co przypisuje się występowaniu aft i działania drażniącego na wrażliwą błonę śluzową jamy ustnej.
Zalecamy, aby nie płukać jamy ustnej natychmiast po użyciu pasty wybielającej, ale pozostawić pastę przez chwilą, aby nadtlenek wapnia działał tak długo, jak to możliwe. Płyn doustny należy użyć kilka minut po czyszczeniu.
Zawiera fluorki (1180 ppmF).
Składniki: Woda, uwodniona krzemionka, gliceryna, sorbitol, wodorotlenek glinu, CI 77891, olej Mentha Piperita, kokoamidopropylobetaina, chlorek sodu, papaina, metyloparaben, wodorotlenek wapnia, węglan wapnia, sacharyna sodowa, octan tokoferylu, ubichinon, trigliceryd kaprynowy / kaprynowy. (RDA ok. 25)
Treść: 50 ml.

+ ZA DARMO

SWISSDENT WHITENING Miękka szczoteczka do zębów
Szczoteczka do zębów z opatentowanym łyżeczkowym kształtem. Wklęsły krój idealnie kopiuje kształt zęba i pozwala włóknom w 100% zetknąć się z powierzchnią zęba. Drobne włókna x-soft nadają się również do czyszczenia wrażliwych zębów i dziąseł. Idealny, a zarazem prosty design rękojeści został zaprojektowany przez szwajcarskich projektantów według instrumentów dentystycznych, dzięki czemu szczoteczka w jamie ustnej jest łatwa w obsłudze, a trudno dostępne powierzchnie są idealnie oczyszczone. Szczotkę PROFI przetestowano na Uniwersytecie w Zurichu, Clinic of Preventive Medicine, Periodontology and Careology, Prof. Dr. T. Imfeld.
Ocena
5
Oceniać
9
0
0
0
0
Ocenione przez 9 użytkowników.
Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu