SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
Darmowa dostawa
Seysso Carbon Professional Black soniczna szczoteczka
Seysso Carbon Professional Black soniczna szczoteczkaSeysso Carbon Professional Black soniczna szczoteczkaSeysso Carbon Professional Black soniczna szczoteczkaSeysso Carbon Professional Black soniczna szczoteczkaSeysso Carbon Professional Black soniczna szczoteczka

Seysso Carbon Professional Black soniczna szczoteczka

6x
Szczoteczka Soniczna Seysso powstała przy współpracy z najlepszymi stomatologami na świecie. Wysoką jakość łączy z niezwykłą skutecznością działania zapewniając Ci nietuzinkowy produkt do pielęgnacji zębów.
Produkt niedostępny
Kod towaru:
SEY02
Marka:
Opis

Seysso Carbon Professional Black soniczna szczoteczka


Profesjonalna Szczoteczka Soniczna łączy w sobie funkcjonalność i wysoką jakość. Została starannie zaprojektowana przez europejskich lekarzy dentystów, tak by zapewnić Tobie i Twojej rodzinie zupełnie nową jakość czyszczenia. Odpowiednio dostosowana prędkość, elegancki design, magnetyczne etui podróżne, automatyczny timer i DCT Dynamic Cleaning Technology świetnie charakteryzują tą wyjątkową szczoteczkę soniczną.

Szczoteczka Seysso jest prawdopodobnie najszybszą szczoteczką soniczną. Szybkość szczoteczki automatycznie dostosowuje się do trybu pracy. Możesz wybrać spośród trzech programów:
Clean - do codziennej higieny jamy ustnej, także dla osób noszących aparat ortodontyczny, mosty, korony czy implanty.
Soft -tryb dostosowany do wrażliwych zębów i krwawiących dziąseł. Charakteryzuje się zmniejszoną ilością obrotów i sprawia, że szczoteczka może być używana już przez dzieci od 4 roku życia.
Whitening - wybielanie zębów, usuwanie przebarwień i osadów z kawy, herbaty, czerwonego wina oraz przywracanie zębom naturalnego kolorytu. Tryb ten doskonale pobudza krążenie krwi, skutecznie wzmacniając i poprawiając stan dziąseł, w którym szczoteczka porusza się najszybciej.

Powłoka szczoteczky wykonana jest z wysokiej jakości materiału, który jest bardzo przyjemny w dotyku. Rekomendujemy zachować szczególną ostrożność podczas jego użytkowania, tak by cieszyć się nieskazitelnym wyglądem szczoteczki jak najdłużej.

Elementy zestawu:
• szczoteczka/rękojeść SEYSSO - 1szt
• końcówka wymienna - 2szt
• stacja ładująca z miejscem na dwie końcówki - 1szt
• magnetyczne etui podróżne - 1szt
• kabel USB - 1szt
• instrukcja
• dwuletnia gwarancja
Ocena
5

Ocenione przez 6 użytkowników.
5
1
0
0
0