BLACK FRIDAY - 15% rabatu na cały asortyment!

BLACKFRIDAY
BLACKFRIDAY

Seysso Baby Penguin Końcówki Wymienne 18-36 msc

Regularna wymiana końcówki w szczoteczce sonicznej jest niezwykle istotna. Końcówki są kompatybilne ze szczoteczką soniczną SEYSSO Baby Penguin. Końcówki są przeznaczone dla dzieci od 18 do 36 miesiąca. Pełny opis
Brak w magazynie do zakupu online
Natychmiast w
Marka: Seysso
Kod towaru: SEB0202
Opis

Seysso Baby Penguin Końcówki Wymienne 18-36 msc


Regularna wymiana końcówki w szczoteczce sonicznej jest niezwykle istotna. Zużyte włókna znacząco obniżają efektywność szczoteczki i mogą powodować podrażnienia dziąseł. Poza tym, w długo nie wymienianej końcówce rozwijają się szkodliwe dla zdrowia dziecka drobnoustroje. Dlatego też stomatolodzy doradzają, aby końcówkę szczoteczki wymieniać co najmniej co 3 miesiące, a nawet częściej, jeśli osoba korzystająca z niej przechodziła w międzyczasie infekcje jamy ustnej, na przykład zapalenie górnych dróg oddechowych. Te wskazania są szczególnie ważne, gdy myślimy o zdrowiu dzieci.

To właśnie dla nich zespół SEYSSO stworzył szczoteczkę soniczną z wymiennymi końcówkami. Końcówki zostały zaprojektowane tak, aby sprostały potrzebom nawet najmłodszych dzieci. Szczoteczkę można więc stosować już od pojawienia się pierwszego zęba! Dzięki małym rozmiarom główki i delikatnym włóknom, końcówki dokładnie oczyszczą zęby dziecka, nie powodując dyskomfortu ani podrażnień.

Końcówki są przeznaczone dla dzieci od 18 do 36 miesiąca. Końcówki są kompatybilne ze szczoteczką soniczną SEYSSO Baby Penguin.
Ocena
5
Oceniać
14
0
0
0
0
Ocenione przez 14 użytkowników.
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu