SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425

Elektryczna albo soniczna szczoteczka do zębów

Od: ALEKSANDER

Dzień dobry, używam szczoteczki sonicznej do zębów, ale dosługuje mi i mam zamiar nabyć nową. Posiadam jednak nowe, niedawno osadzone implanty (trzy, różnie rozmieszczone) i nie jestem pewna, jeśli szczoteczka soniczna jest tym właściwym rozwiązaniem i czy raczej nie powinnam kupić elektrycznej. Dziękuję za odpowiedź.

Miłego dnia,

dziękujemy Pani za pytanie.

Szczoteczka soniczna = elektryczna szczoteczka z technologią soniczną.

Opatentowana technologia soniczna polega na połączeniu szybkich drgań włókien i ich szerokiego zakresu ruchów. Kontakt specjalnych delikatnych włókien z zębami, wsparty unikalną dynamiczną cyrkulacją płynu (ze ślin i pasty do zębów), zapewnia dokładny efekt czyszczący nawet w trudno dostępnych miejscach. Żeby osiągnąć usunięcie płytki nazębnej, nie trzeba naciskać na szczoteczkę, wystarczy ją tylko przyłożyć do powierzchni zębów. Technologia soniczna sprawia, że szczoteczka jest bardzo delikatna, a zarazem bardzo skuteczna w usuwaniu płytki nazębnej.

W ofercie mamy również ultradźwiękową szczoteczkę Megasonex, którą kupują klenci właśnie z implantami. Nadaje się do codziennego czyszczenia zębów, a idealnie również do pielęgnacji implantatów, koronek i innych elementów zastępujących zęby.

MEGASONEX  to ultradźwiękowa szczoteczka z innowacyjną technologią korzystającą z fal ultradźwiękowych o częstotliwości w przybliżeniu 1,6 MHz, która jest delikatna, a pomimo to ekstremalnie skuteczna.Nie znalazłes pytania lub odpowiedzi?

Zapytaj samych ekspertów.


Zapytaj eksperta