Oral-B 3D White EB 18-4, głowice zastępcze, 4 szt.

Oral-B 3D White EB 18-4, głowice zastępcze, 4 szt.

Głowica czyszcząca do delikatnego usuwania plam (np. po kawie i tytoniu) – dla zaawansowanego czyszczenia i wybielania zębów. Żółta wkładka polerowania, inspirowana przez stomatologów, delikatnie usuwa przebarwienia i naturalnie wybiela zęby. Pełny opis
27,50 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online 3 szt
Natychmiast w
Marka: Oral-B
Kod towaru: OB2209656
Opis

Oral-B 3D White EB 18-4, głowice zastępcze, 4 szt.


Głowica czyszcząca do delikatnego usuwania plam (np. po kawie i tytoniu) – dla zaawansowanego czyszczenia i wybielania zębów. Żółta wkładka polerowania, inspirowana przez stomatologów, delikatnie usuwa przebarwienia i naturalnie wybiela zęby. Ruchome FlexiSoft zapewniają odczucie łagodnego czyszczenia
Włókna międzyzębowe czyszczą w głąb przestrzeni międzyzębowych oraz linii dziąseł. Włókna Indicator wskazują, kiedy należy wymienić główkę szczoteczki.

Polecamy pacjentom z widocznymi plamami na zębach, którzy chcą zachować naturalnie białe zęby. Kompatybilna ze wszystkimi oscylacyjnie rotacyjnymi szczoteczkami do zębów. Opakowanie zawiera 4 szt.

Odpowiednie do wszystkich elektrycznych szczoteczek do zębów Oral-B (z wyjątkiem CrossAction Power i Oral-B Sonic Complete).
Ocena
3,5
Oceniać
1
1
0
0
1
Ocenione przez 3 użytkowników.
Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu