SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
Oral-B 3D White EB 18-4, głowice zastępcze, 4 szt.
Oral-B 3D White EB 18-4, głowice zastępcze, 4 szt.Oral-B 3D White EB 18-4, głowice zastępcze, 4 szt.

Oral-B 3D White EB 18-4, głowice zastępcze, 4 szt.

Głowica czyszcząca do delikatnego usuwania plam (np. po kawie i tytoniu) – dla zaawansowanego czyszczenia i wybielania zębów. Żółta wkładka polerowania, inspirowana przez stomatologów, delikatnie usuwa przebarwienia i naturalnie wybiela zęby.
75,00 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
OB2209656
Marka:
Opis

Oral-B 3D White EB 18-4, głowice zastępcze, 4 szt.


Głowica czyszcząca do delikatnego usuwania plam (np. po kawie i tytoniu) – dla zaawansowanego czyszczenia i wybielania zębów. Żółta wkładka polerowania, inspirowana przez stomatologów, delikatnie usuwa przebarwienia i naturalnie wybiela zęby. Ruchome FlexiSoft zapewniają odczucie łagodnego czyszczenia
Włókna międzyzębowe czyszczą w głąb przestrzeni międzyzębowych oraz linii dziąseł. Włókna Indicator wskazują, kiedy należy wymienić główkę szczoteczki.

Polecamy pacjentom z widocznymi plamami na zębach, którzy chcą zachować naturalnie białe zęby. Kompatybilna ze wszystkimi oscylacyjnie rotacyjnymi szczoteczkami do zębów. Opakowanie zawiera 4 szt.

Odpowiednie do wszystkich elektrycznych szczoteczek do zębów Oral-B (z wyjątkiem CrossAction Power i Oral-B Sonic Complete).
Ocena
Produkt nie był jeszcze oceniany Ocenić