O7 Active płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml

Płyn do ust OZ Active z aktywnym tlenem i fluorkami, bez alkoholu i chlorheksydyny. Pełny opis
Nie można dokonać zakupu
Marka: O7 Active
Kod towaru: OCO701
Opis

O7 Active płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml


Działanie Płynu do płukania jamy ustnej O7 Active® której oparte jest na technologii Ardox-X bazującej na aktywnym tlenie, który eliminuje bakterie tworzące płytkę nazębną i jednocześnie rozjaśnia szkliwo zębów.

Aktywny tlen w O7 Active nie występuje w formie wolnych rodników, takich jak np. nadtlenki, ale uwalniany jest w bezpiecznej postaci anionowej. Aktywne cząsteczki tlenu zawarte w płynie do ust wnikają w głąb płytki nazębnej, do struktury zęba, dzięki czemu mają bardzo szerokie działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze.

Eliminują bakterie patogenne w poddziąsłowej strefie przyzębia i lotne związki siarki (VSC), które powodują nieświeży oddech.
O7 Płyn do płukania jamy ustnej Active® ma neutralne pH, dzięki czemu można go używać na co dzień. Zawiera fluor, który pomaga zapobiegać próchnicy i wzmacnia szkliwo zębów.

Zalety produktu:
- walczy z gromadzeniem się płytki nazębnej i gromadzeniem się bakterii;
- Zwalcza nieświeży oddech;
- Rozjaśnia zęby, nadając im zdrowy, młodzieńczy wygląd;
- Idealna dla wrażliwych zębów;
- Chroni przed próchnicą;
Skład
Ingredients: Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Sulphate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Gluconate, Cellulose Gum, Aroma, Sodium Citrate, Magnesium Sulphate, Sodium Perborate, Sodium Methylparaben, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin.
Użyj
Stosowanie: Płukać jamę ustną przynajmniej dwa razy dziennie przez minimum 30 sekund. Wypluć i nie płukać ponownie wodą. Aby zmaksymalizować efekt, polecamy w użyciu razem z pastą O7 Active®, odpowiednią do stosowania przez dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.
Ocena
5
Oceniać
77
4
1
0
0
Ocenione przez 82 użytkowników.

Twoja ocena

Sortuj według:
Polecam
— 24. 2. 2022
Sprawdzone opinie ?
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu