SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
Promocja
O7 Active żelowa pasta do zębów, 75 ml
O7 Active żelowa pasta do zębów, 75 ml

O7 Active żelowa pasta do zębów, 75 ml

28x
O7 Active żelowa pasta do zębów, której działanie oparte jest na technologii Ardox-X bazującej na aktywnym tlenie, który eliminuje bakterie tworzące płytkę nazębną i jednocześnie rozjaśnia szkliwo zębów.

Promocja do 30. 6. 2020! Do zakupu gratis O7 Active płyn do płukania jamy ustnej 60 ml w wartości 10,50 Zł.

37,50 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
O730
Marka:
O7
Opis

O7 Active żelowa pasta do zębów, 75 ml


Aktywny tlen w O7 Active nie występuje w formie wolnych rodników, takich jak np. nadtlenki, ale uwalniany jest w bezpiecznej postaci anionowej.

Aktywne cząsteczki tlenu zawarte w paście wnikają w głąb płytki nazębnej, do struktury zęba, dzięki czemu mają bardzo szerokie działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Eliminują bakterie patogenne w poddziąsłowej strefie przyzębia i lotne związki siarki (VSC), które powodują nieświeży oddech.

Fluor zawarty w paście wzmacnia szkliwo zębów, zapobiega próchnicy i zmniejsza nadwrażliwość.

Jak działa pasta 07 active? Większość szkodliwych bakterii to bakterie beztlenowe, które nie mogą przeżyć w środowisku bogatym w tlen. Aktywny tlen zabija szkodliwe bakterie beztlenowe i nie usuwa pożądanych bakterii tlenowych. Cząsteczka tlenu (O) jest maleńka i może z łatwością penetrować miękkie i twarde tkanki (kości, dziąsła i błonę śluzową).

Zalety produktu:
- pasta 07 Active walczy z gromadzeniem się płytki nazębnej i gromadzeniem się bakterii;
- Zwalcza nieświeży oddech;
- Rozjaśnia zęby, nadając im zdrowy, młodzieńczy wygląd;
- Idealna dla wrażliwych zębów;
- Chroni przed próchnicą;
Skład
Gylcerin, Aqua, Hydrated Silica, Silica, Betaine, PEG-32, Aroma, Cocomidopropyl Betaine, Cellulose Gum, Sodium Gluconate, Sodium Citrate, Sodium Saccharin, Sodium Monofluorophosphate, Magnesium Sulfate, Sodium Perborate, Tocopheryl Acetate, Citric Acid, Sodium Phytate, Sodium Chloride, CI 42090.
Ocena
5

Ocenione przez 28 użytkowników.
27
1
0
0
0
Polecane towary