Humble Fresh Mint naturalna pasta do zębów, 75 ml

Naturalna pasta do zębów nadaje się do regularnego stosowania w profilaktyce próchnicy zębów i krwawienia z dziąseł. Zawiera olejek miętowy, naturalny słodzik, ekstrakt z aloesu, szałwii, rumianku i mirry. Pełny opis
Marka: Humble Brush
Kod towaru: TP89001F
Opis

Humble Fresh Mint naturalna pasta do zębów, 75 ml


Do powstania pasty do zębów Humble w dużej mierze przyczynili się dentyści. Ta pasta jest ekologiczną, wegańską i nowoczesną alternatywą dla zwykłej pasty do zębów, a także bierze pod uwagę odpowiedzialność za środowisko.
Naturalna pasta do zębów nadaje się do regularnego stosowania w profilaktyce próchnicy zębów i krwawienia z dziąseł. Zawiera olejek miętowy, naturalny słodzik, ekstrakt z aloesu, szałwii, rumianku i mirry.
Tubkę wykonano przy użyciu opatentowanej technologii Albéa Greenleaf®. Cienkie tworzywo sztuczne nie obciąża środowiska w takim samym stopniu jak konwencjonalne tubki.
Wpływy ze sprzedaży produktów Humble mają na celu finansowanie projektów na rzecz potrzebujących dzieci. Dołącz do ruchu Humble. Wprowadzaj zmiany i żyj z pokorą.
Skład
HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, AQUA, HYDRATED SILICA, LAURYL GLUCOSIDE, XANTHAN GUM, MENTHA PIPERITA OIL, SODIUM FLUORIDE, ZINC GLUCONATE, MENTHOL, STEVIA REBAUDIANA EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, SALVIA TRILOBA LEAF EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, COMMIPHORA MYRRHA RESIN EXTRACT, LIMONENE, CI 77891
Ocena
Produkt nie był jeszcze oceniany
Ocenić
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu