GUM TRAV-LER, ISO 2, przepustowość 0,9 mm, cylindryczne, 6 szt. + 6 nakładek

GUM TRAV-LER, ISO 2, przepustowość 0,9 mm, cylindryczne, 6 szt. + 6 nakładek

Nowe szczoteczki międzyzębowe GUM TRAV-LER, dzięki innowacyjnym, trójkątnym włóknom, usuwają 25% więcej płytki (w porównaniu z konwencjonalnymi włóknami o okrągłym przekroju). Pełny opis
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: GUM Sunstar
Kod towaru: G1412G
Opis
Nowe szczoteczki międzyzębowe GUM TRAV-LER, dzięki innowacyjnym, trójkątnym włóknom, usuwają 25% więcej płytki (w porównaniu z konwencjonalnymi włóknami o okrągłym przekroju). Włókna są impregnowane diglukonianem chlorheksydyny (CHX), co znacznie zmniejsza ryzyko infekcji bakteryjnych między zębami (na dwa tygodnie).

Nowy bardziej nowoczesny i ergonomiczny uchwyt z powierzchnią antypoślizgową, zapewnia maksymalny komfort i kontrolę. Elastyczna szyjka może łatwo dotrzeć do przestrzeni międzyzębowych zębów bocznych.
- W celu zminimalizowania ryzyka urazów zębów i uszkodzenia szkliwa, drut jest pokryty cienką warstwą gumy. Końcówka szczoteczki jest okrągła, aby nie podrażniła dziaseł.
- Nakładka na szczoteczkę, która ma otwór do wentylacji, spełnia dwie funkcje - jedną jest ochrona szczoteczki, a drugą - wydłużenie uchwytu dla ułatwienia dostępu do tylnych przestrzeni międzyzębowych.
- Pełna gama dziewięciu szczoteczek, od najcieńszej do najszerszej, do kompletnej higieny wszystkich przestrzeni międzyzębowych.
- Łatwe w użyciu, nawet dla posiadaczy aparatów ortodontycznych i protez.
Ocena
4,5
Oceniać
14
3
1
0
1
Ocenione przez 19 użytkowników.

Twoja ocena

Ok
— 27. 10. 2020
Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu