GUM AftaClear płyn do płukania jamy ustnej, 120 ml

GUM AftaClear płyn do płukania jamy ustnej, 120 ml

GUM AftaClear płyn do płukania jamy ustnej do natychmiastowego złagodzenia bólu i szybkiego gojenia się dużych zmian w jamie ustnej (aftów). Pełny opis
Nie można dokonać zakupu
Marka: GUM Sunstar
Kod towaru: G2410EPIGB
Opis

GUM AftaClear płyn do płukania jamy ustnej, 120 ml


GUM AftaClear płyn do płukania jamy ustnej do natychmiastowego złagodzenia bólu i szybkiego gojenia się dużych zmian w jamie ustnej (aftów). Odpowiedni jako uzupełnienie żelu i aerozolu, szczególnie do wspomagania gojenia w trudno dostępnych miejscach i jako prewencja powstawania bolesnych zmian.

Afty lub małe pęcherze w jamie ustnej są bardzo nieprzyjemne. Wpływają na koncentrację, połykanie i mówienie. Przyczyniają się do podrażnienia i stresu, zakłócają nasz normalny dzień i wpływają na naszą wygodę. Każda afta w ustach zwiększa stymulację nerwów na żywność, napoje, powietrze, ślinę, powodując ból i opóźnia gojenie. Najlepszą ochroną jest profilaktyka i izolacja od wpływów zewnętrznych.
Dzięki unikalnej formule składników aktywnych pochodzenia naturalnego dotknięty obszar jest chroniony przed wpływami zewnętrznymi i przyspiesza łagodzenie bólu. Film tworzy naturalną barierę, która przyspiesza naturalne gojenie, dolegliwości szybko ustępują, a afty goją się w sposób naturalny i bezpieczny.

Nie zawiera alkoholu i nie podrażnia. Nie powoduje szczypania, pieczenia, uniewrażliwienia lub suchości w ustach.

Wskazania: Do profilaktyki nawrotu lub progresji rozwoju bolesnych owrzodzeń jamy ustnej i pęcherzyków w jamie ustnej.
Zastosowanie: Przepłukać jamę ustną 10 ml płynu 2-3 razy dziennie po posiłku. Jeśli to konieczne również więcej razy przez tydzień lub do czasu ustąpienia objawów. Odpowiedni dla dorosłych i dzieci powyżej 7 lat.

Skład: Sorbitol Aqua, Propanediol (Zemea), Aqua, Propylene Glycol, Sodium Citrate, Mucosave FG (Maltodextrin, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Olea Europae Leaf extract), Polycarbophil (Noveon AA-1 USP), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Taurine, Geogard Ultra (Gluconolactone, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate), Xylitol, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, SymRelief (Bisabolol, Zingiber Officinale root extract), Aroma, Sucralose, Stevia Rebaudiana extract, Colorants (CI19140, CI 42090).
Ocena
4,5
Oceniać
26
5
2
0
0
Ocenione przez 33 użytkowników.
Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu