GUM Activital Ultra Compact Soft szczoteczka do zębów z małą główką

GUM Activital Ultra Compact Soft szczoteczka do zębów z małą główką

Szczoteczka dla dorosłych z najmniejszą główką. Pełny opis
15,99 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online 1 szt
Natychmiast w
Marka: GUM Sunstar
Kod towaru: G585M
Opis

GUM Activital Ultra Compact Soft szczoteczka do zębów z małą główką


Szczoteczka dla dorosłych z najmniejszą główką.

Generacja szczoteczki do zębów z opatentowanymi rozdzielonymi włóknami oraz specjalnie w trójkąt ściętych wiązek jest przeznaczona do redukcji płytki nazębnej i zapalenia dziąseł w trudno dostępnych miejscach.

Innowacyjna szczoteczka koncentruje się na najbardziej ryzykownych obszarach w obrębie jamy ustnej – brodawce międzyzębowej, gdzie gromadzi się najwięcej płytki nazębnej i niezwykle trudno się usuwa.
1) Opatentowane mikrocienkie potrójne włókna delikatnie przenikają również do najmniejszych szczelin (w tym przestrzenie międzyzębowe i rowek dziąsłowy) w celu usunięcia płytki nazębnej bez powodowania urazów dziąseł jak w zwykłej szczoteczce.
2) Ścięte w trójkąt wiązki (białe, trójkątne) zostały specjalnie zaprojektowane dla optymalnego usunięcia płytki nazębnej z przestrzeni międzyzębowych, a gęste prostokątne wiązki (zielone, prostokątne) czyszczą linię dziąseł i jednocześnie masują dziąsła.
3) Wyjątkowa supercienka główka i przedłużona szyjka pozwala na czyszczenie trudno dostępnych odcinków, w tym "ósemek", bez odruchu wymiotnego.
4) Ergonomiczna rękojeść jest pokryta nowoczesnym specjalnym plastikiem TF2, który pochłania zbyt duży nacisk podczas czyszczenia.

Zapakowano w blister.
Ocena
5
Oceniać
23
2
0
0
0
Ocenione przez 25 użytkowników.

Twoja ocena

Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu