Fridababy Paci Odstaw smoczek

Fridababy Paci Odstaw smoczek

Oduczenie dziecka używania smoczka to nauka! Fridababy Paci oferuje rozwiązanie czysto naukowe. Wystarczy wykonać 5 kroków. Pełny opis
Produkt niedostępny
Marka: Frida Baby
Kod towaru: FRI16
Opis
Badania wskazują na zwiększoną próchnicę lub niewspółosiowość zębów przy długotrwałym stosowaniu smoczka. Eksperci zalecają pozbycie się smoczka w wieku poniżej 12 miesięcy. Fridababy przeniosła proces usuwania smoczka na poziom naukowy, dzięki czemu Twoje dziecko może łatwo i bez krzyku pozbyć się smoczka. System składa się z pięciu smoczków ortodontycznych, które są stopniowo krótsze, a tym samym zmniejszają satysfakcję z ssania. Wraz z piątym smoczkiem dziecko traci zainteresowanie. Już nigdy więcej smoczków ;-)

5 KROKÓW, które stopniowo zmniejszają uzależnienie od smoczka
• PROFESJONALNY WZÓR zaprojektowany przez stomatologów dziecięcych
• BEZ SMOCZKA do 1 roku - zalecamy stosować pomiędzy 6 a 12 miesiącem
• Bez BPA i lateksu. BPA to szkodliwy związek organiczny z grupy bisfenoli powszechnie stosowanych w produkcji tworzyw sztucznych.

Marka Fridababy oferuje praktyczne, proste i inteligentne rozwiązania dla całej rodziny, które ułatwiają życie nowym rodzicom. Rozwój produktów zawdzięczamy szwedzkim ekspertom, którzy kładą nacisk na 100% bezpieczeństwa, skuteczny efekt i najwyższą jakość materiałów.
Ocena
Produkt nie był jeszcze oceniany
Ocenić
Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu