Polska
Czeska Republika
Węgry
Słowacja
Darmowa dostawa
FOREO ISSA Hybrid Cobalt Blue soniczna szczoteczka
FOREO ISSA Hybrid Cobalt Blue soniczna szczoteczka
Darmowa dostawa

FOREO ISSA Hybrid Cobalt Blue soniczna szczoteczka

ISSA™ Hybrid to ładowalna, nowoczesna szczoteczka elektryczna, która dba o biały uśmiech dzięki połączeniu przełomowej technologii Sonic Pulse oraz unikalnego designu główki szczoteczki kombinującej silikonowe i polimerowe włosie PBT. Szczoteczka usuwa płytkę nazębną oraz przebarwienia jak również zapobiega osiadaniu kamienia nazębnego oraz tworzeniu się ubytków. Pełny opis
450,08 Zł/1 szt
Brak w magazynie do zakupu online
Marka: Foreo
Kod towaru: F6026
Opis

FOREO ISSA Hybrid Cobalt Blue soniczna szczoteczka


ZAPROJEKTOWANA, ABY ZAOFEROWAĆ JESZCZE INTENSYWNIEJSZE SZCZOTKOWANIE
ISSA™ Hybrid to ładowalna, nowoczesna szczoteczka elektryczna, która dba o biały uśmiech dzięki połączeniu przełomowej technologii Sonic Pulse oraz unikalnego designu główki szczoteczki kombinującej silikonowe i polimerowe włosie PBT. Szczoteczka usuwa płytkę nazębną oraz przebarwienia jak również zapobiega osiadaniu kamienia nazębnego oraz tworzeniu się ubytków.

BEZWZGLĘDNA DLA PŁYTKI NAZĘBNEJ, ŁAGODNA DLA DZIĄSEŁ
ISSA™ Hybrid przenosi 11 000 pulsacji na miękkie, silikonowe włosie, wytwarzając tym samym mikro wymiatanie, które skutecznie czyści zęby i dziąsła. Szczoteczka jest wykonana z szybkoschnącego silikonu o nieporowatej strukturze, który zapobiega gromadzeniu się bakterii, ponadto materiał jest ultra-higieniczny, nawet do 10 000x bardziej od włosia nylonowego.

BIELSZE ZĘBY & PEWNY SIEBIE UŚMIECH
Ergonomicznie zaprojektowana ISSA™ Hybrid jest całkowicie wodoodporna, a więc można jej używać pod prysznicem i w wannie, posiada 8 regulowanych intensywności, wbudowany timer oraz elastyczną główkę szczoteczki 3D, aby dotrzeć w każdą przestrzeń jamy ustnej. Szczoteczki należy używać w taki sam sposób jak manualnej, a najlepsze rezultaty uzyskuje się stosując ją przez co najmniej 2 minuty, dwa razy dziennie. Lekka, wygodna w podróży ISSA™ Hybrid jest zasilana poprzez kabel USB, a jedno naładowanie trwające godzinę, wystarcza na 365 zastosowań. Co więcej, szczoteczka nie wymaga użycia stacji ładującej. Każda ISSA™ jest objęta 2-letnią ograniczoną gwarancją oraz 10-letnią gwarancją jakości.

ZASTOSOWANIE:
1. Nałóż pastę do zębów
Nałóż swoją pastę do zębów i włącz szczoteczkę ISSA™.
2. Umyj zęby
Szczotkuj zęby przez 2 minuty wykonując koliste ruchy, jak przy użyciu szczoteczki manualnej.
3. Wypłucz
Przepłucz jamę ustną i szczoteczkę ISSA™ wodą.
Ocena
5
Oceniać
3
0
0
0
0
Ocenione przez 3 użytkowników.

Twoja ocena

Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu