Darmowa dostawa
FOREO ISSA Hybrid Cobalt Blue soniczna szczoteczka
FOREO ISSA Hybrid Cobalt Blue soniczna szczoteczka
Darmowa dostawa

FOREO ISSA Hybrid Cobalt Blue soniczna szczoteczka

ISSA™ Hybrid to ładowalna, nowoczesna szczoteczka elektryczna, która dba o biały uśmiech dzięki połączeniu przełomowej technologii Sonic Pulse oraz unikalnego designu główki szczoteczki kombinującej silikonowe i polimerowe włosie PBT. Szczoteczka usuwa płytkę nazębną oraz przebarwienia jak również zapobiega osiadaniu kamienia nazębnego oraz tworzeniu się ubytków. Pełny opis
450,08 Zł/1 szt
Brak w magazynie do zakupu online
Marka: Foreo
Kod towaru: F6026
Opis

FOREO ISSA Hybrid Cobalt Blue soniczna szczoteczka


ZAPROJEKTOWANA, ABY ZAOFEROWAĆ JESZCZE INTENSYWNIEJSZE SZCZOTKOWANIE
ISSA™ Hybrid to ładowalna, nowoczesna szczoteczka elektryczna, która dba o biały uśmiech dzięki połączeniu przełomowej technologii Sonic Pulse oraz unikalnego designu główki szczoteczki kombinującej silikonowe i polimerowe włosie PBT. Szczoteczka usuwa płytkę nazębną oraz przebarwienia jak również zapobiega osiadaniu kamienia nazębnego oraz tworzeniu się ubytków.

BEZWZGLĘDNA DLA PŁYTKI NAZĘBNEJ, ŁAGODNA DLA DZIĄSEŁ
ISSA™ Hybrid przenosi 11 000 pulsacji na miękkie, silikonowe włosie, wytwarzając tym samym mikro wymiatanie, które skutecznie czyści zęby i dziąsła. Szczoteczka jest wykonana z szybkoschnącego silikonu o nieporowatej strukturze, który zapobiega gromadzeniu się bakterii, ponadto materiał jest ultra-higieniczny, nawet do 10 000x bardziej od włosia nylonowego.

BIELSZE ZĘBY & PEWNY SIEBIE UŚMIECH
Ergonomicznie zaprojektowana ISSA™ Hybrid jest całkowicie wodoodporna, a więc można jej używać pod prysznicem i w wannie, posiada 8 regulowanych intensywności, wbudowany timer oraz elastyczną główkę szczoteczki 3D, aby dotrzeć w każdą przestrzeń jamy ustnej. Szczoteczki należy używać w taki sam sposób jak manualnej, a najlepsze rezultaty uzyskuje się stosując ją przez co najmniej 2 minuty, dwa razy dziennie. Lekka, wygodna w podróży ISSA™ Hybrid jest zasilana poprzez kabel USB, a jedno naładowanie trwające godzinę, wystarcza na 365 zastosowań. Co więcej, szczoteczka nie wymaga użycia stacji ładującej. Każda ISSA™ jest objęta 2-letnią ograniczoną gwarancją oraz 10-letnią gwarancją jakości.

ZASTOSOWANIE:
1. Nałóż pastę do zębów
Nałóż swoją pastę do zębów i włącz szczoteczkę ISSA™.
2. Umyj zęby
Szczotkuj zęby przez 2 minuty wykonując koliste ruchy, jak przy użyciu szczoteczki manualnej.
3. Wypłucz
Przepłucz jamę ustną i szczoteczkę ISSA™ wodą.
Ocena
5
Oceniać
3
0
0
0
0
Ocenione przez 3 użytkowników.

Twoja ocena

Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu