SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
Dr. Brux Bite osłona przed zgrzytaniem zębów do użytku nocnego, zielona
Dr. Brux Bite osłona przed zgrzytaniem zębów do użytku nocnego, zielonaDr. Brux Bite osłona przed zgrzytaniem zębów do użytku nocnego, zielonaDr. Brux Bite osłona przed zgrzytaniem zębów do użytku nocnego, zielona

Dr. Brux Bite osłona przed zgrzytaniem zębów do użytku nocnego, zielona

3x
Dr. Brux to specjalna szyna dla pacjentów cierpiących na bruksizm – zgrzytanie zębami.
248,00 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
DR252
Marka:
Opis

Dr. Brux Bite osłona przed zgrzytaniem zębów do użytku nocnego, zielona


Dr. Brux to specjalna szyna dla pacjentów cierpiących na bruksizm – zgrzytanie zębami. Szynę osadza się na noc na zębach i tworzy tarczę ochronną pomiędzy górnym i dolnym łukiem zębowym, dzięki swojej mocy zmniejsza nacisk szczęki i pomaga zrelaksować mięśnie.

Formę wyprodukowano ze specjalnego, biokompatybilnego materiału termoplastycznego i może być indywidualnie regulowana przez ogrzewanie w gorącej wodzie. Szyna może być dostosowywana wielokrotnie.

Tworzywo sztuczne posiada twardość 2 – miękkie powierzchnie stykają się z powierzchnią błony śluzowej, część do zgryzu jest twardsza w celu ochrony zębów. W centralnym łuku są trzy otwory dla lepszego oddychania.

Dostarczany w nowoczesnym i transparentnym opakowaniu i w czterech przejrzystych kolorach – jasnoniebieskim, jasnoróżowym, jasnozielonym i bezbarwnym.
Ocena
5

Ocenione przez 3 użytkowników.
3
0
0
0
0