CASTERA izotoniczny spray do nosa, 100 ml

CASTERA Izotoniczny spray do nosa może być stosowany do codziennej higieny nosa niemowląt, dzieci i dorosłych Pełny opis
21,99 Zł/100 ml
W magazynie do zakupów online 2 szt
Natychmiast w
Marka: Castera
Kod towaru: PFCAS06001
Opis

CASTERA izotoniczny spray do nosa, 100 ml


CASTERA Izotoniczny spray do nosa może być stosowany do codziennej higieny nosa niemowląt, dzieci i dorosłych: nawilża suche błony śluzowe nosa, zmniejsza ilość wydzieliny z nosa i łagodzi podrażnienia (w przebiegu chorób zakaźnych, przy obecności pyłków, kurzu, przy centralnym ogrzewaniu lub przy alergiii).

Dzięki swojej czystości i wyjątkowemu składowi minerałów, woda termalna Castéra jest przystosowana do wrażliwych błon śluzowych. Połączenie z wodą morską zwiększa skuteczność oddziaływania na błonę śluzową (stężenie chlorku sodu jest podobne do fizjologicznej koncentracji w komórkach błony śluzowej nosa). Nie zawiera konserwantów.

Używaj: 1 - 2 rozpylenia do każdego nozdrza, 2 do 4 razy dziennie, jeśli to konieczne. Włóż delikatnie dyszę do jednego nozdrza.
Dla niemowląt przechyl na bok i wyprostuj głowę przed aplikacją . Po użyciu wyczyść dyszę wodą.
Dla dzieci od 1 miesiąca życia.

Ostrzeżenie: Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed słońcem i nie wystawiać na temperaturę powyżej 50 ° C. Nie przekłuwać oparzeń, nawet po użyciu. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie używaj tej samej butelki dla kilku osób
Skład
Woda termalna Castéra
Użyj
1 - 2 rozpylenia do każdego nozdrza, 2 do 4 razy dziennie, jeśli to konieczne. Włóż delikatnie dyszę do jednego nozdrza. Niemowlęta: przechyl delikatnie na bok i wyprostuj główkę przed aplikacją . Po użyciu wyczyść dyszę wodą. Dla dzieci od 1 miesiąca życia.
Ocena
4,5
Oceniać
13
3
1
0
0
Ocenione przez 17 użytkowników.

Twoja ocena

Rekomendowane produkty
Dostępny 3 szt
Natychmiast w
Dostępny 5 szt
Natychmiast w
Dostępny 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu