Bluem płyn do płukania jamy ustnej z aktywnym tlenem, 500 ml

Płyn do płukania jamy ustnej Bluem z aktywnym tlenem pomaga przyspieszyć procesy gojenia w jamie ustnej i ma działanie zapobiegawcze. Pełny opis
15,38 Zł/100 ml
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: Bluem
Kod towaru: MWI500
Opis
Unikalna formuła płynu do płukania jamy ustnej Bluem z aktywnym tlenem uzupełnia działanie pasty do zębów Bluem
Aktywny tlen to naturalny związek, który pomaga wyeliminować płytkę nazębną i bakterie na powierzchni zębów.
Płyn do płukania jamy ustnej działa zapobiegawczo i pomaga przyspieszyć gojenie po zabiegach chirurgicznych, zapaleniu dziąseł lub zapaleniu wokół implantów. Świeży miętowy smak.

Pozostałe składniki aktywne:

- Laktoferyna to białko występujące naturalnie w ludzkim organizmie. Występuje naturalnie w mleku matki, siarze i ślinie. Laktoferyna ma szereg efektów biologicznych, w tym przeciwbakteryjne i prozapalne. W płynie do płukania jamy ustnej Bluem laktoferyna działa jak naturalny antybiotyk i pomaga zmniejszyć zapalenie dziąseł.
- Ksylitol to substancja słodząca, która występuje naturalnie w niektórych owocach i warzywach, takich jak jagody, śliwki i kalafior. Jest również wytwarzany z kory brzozy. Ksylitol ma podobny smak i słodycz do cukru, ale ma mniej kalorii i nie powoduje próchnicy zębów.
Działanie ksylitolu polega na hamowaniu rozwoju bakterii powodujących próchnicę. Pomaga również zwiększyć produkcję śliny, co przyspiesza mineralizację i ułatwia połykanie.
Neutralne pH, bez fluoru
Bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej nadaje się do codziennego użytku.

Sposób użycia: Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zalecamy płukanie jamy ustnej płynem Bluem dwa razy dziennie przez 60 sekund po szczotkowaniu zębów pastą Bluem lub zgodnie z zaleceniami dentysty.
Po użyciu produktu nie należy płukać jamy ustnej wodą, ponieważ aktywny tlen nadal działa. Płukanie wodą zatrzyma ten proces.

Pojemność 500 ml.
Skład
Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, *Mel, Silica, PEG-32, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Cellulose Gum, Magnesium Sulfate, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Saccharin, Xylitol, Methyl * W jamie ustnej miód organiczny wyzwala proces zwany utlenianiem glukozy, który uwalnia aktywny tlen. Glukoza jest w pełni przekształcana, dzięki czemu nie pozostaje żaden cukier, który mógłby powodować próchnicę zębów.
Instrukcja
Broszura Bluem - pokaż
Ocena
4,5
Oceniać
10
0
0
1
0
Ocenione przez 11 użytkowników.
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu