Blanx White Shock żel wybielający w sztyfcie 1,8 ml

Intensywnie wybielający żel z opatentowaną technologią ActiluX® dla bezpiecznego i skutecznego wybielania zębów w domu. Pełny opis
5 500,00 Zł/100 ml
Brak w magazynie do zakupu online
Natychmiast w
Marka: Blanx
Kod towaru: GA1004100
Opis

Blanx White Shock – żel wybielający w sztyfcie 1,8ml


Intensywnie wybielający żel z opatentowaną technologią ActiluX® dla bezpiecznego i skutecznego wybielania zębów w domu.

Formuła ActiluX® zawiera nieorganiczne, biokompatybilne mikrokryształy ActiluX®, które do wybielania wykorzystują naturalne światło. Ekspozycja na światło wyzwala przeciwbakteryjną odpowiedź w ustach rozrywając błony bakterii odpowiedzialnych za tworzenie się płytki i osadzanie plam na zębach. Im więcej światła pada na zęby, tym lepszy efekt wybielania. Praktyczny długopis może być używany w każdej chwili w ciągu dnia i jest odpowiedni do podtrzymania efektu po wybielaniu zębów w gabinecie dentystycznym.

Żel wybielający w sztyfcie Blanx WhiteShock nie powoduje uszkodzenia szkliwa zębów i nie zawiera nadtlenku wodoru, który jest zwykle stosowany w podobnych produktach.
Skład
Ingredients: Glycerin, Agua, Phthalimidoperoxycaproic Acid, Carbomer, Aroma, Polysorbate 20, Tromethamine, Hydroxyapatite*, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Limonene, CI 77891, CI 42090. (*ActiluX)
Ocena
4
Oceniać
22
9
9
4
5
Ocenione przez 49 użytkowników.
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu