Szczoteczki soniczne na baterie Bob & Bobek

PM
Profimed
czytanie przez 2 min
Podziel się
Soniczne szczoteczki do zębów zasilane bateryjnie dla najmłodszych to produkt, który dzięki wsparciu dentystów staje się coraz bardziej popularny. Skuteczność czyszczenia pierwszych zębów zależy od pozytywnej motywacji dziecka.

Zęby mleczne pojawiają się już w 6 miesiącu życia – i trzeba zacząć o nie dbać. Czekanie na "później" (więcej zębów, współpraca dziecka...) zagraża zdrowiu zębów. W tak młodym wieku kluczowymi czynnikami dla skuteczności opieki stomatologicznej jest zatem pozytywna motywacja (zaabsorbowane dziecko) oraz czas, jaki spędzamy na szczotkowaniu. Dlatego właśnie powstały szczoteczki soniczne na pierwsze zęby. Włosie główki szczoteczki obraca się w kierunku zgodnym z zaleceniami dla szczoteczki manualnej. Jednak w tym wypadku liczba obrotów na minutę liczona jest w tysiącach, a takiej częstotliwości nie da się osiągnąć przy użyciu standardowych szczoteczek. Dlatego czyszczenie szczoteczką soniczną odbywa się w krótszym czasie i zapewnia nieporównywalnie wyższą dokładność. Do tego dochodzi jeszcze jedna zaleta szczoteczki sonicznej, jaką jest prąd dynamiczny. Powstaje w cieczy, w której drgania włókien wytwarzają fale dźwiękowe. W przypadku ust, tym płynem jest oczywiście ślina lub woda. Cząsteczki wody oddalające się od główki szczoteczki pomagają w dalszym usuwaniu płytki nazębnej. Ta metoda pielęgnacji jest delikatna i bezpieczna.

Polecane szczoteczki Bob&Bobek zapoczątkowały falę popularności podobnych produktów, a co za tym idzie również edukację w zakresie pielęgnacji zębów mlecznych. Szczoteczki, promowane przez popularne postacie z czeskiej kreskówki są urocze i zabawne. Korpus szczoteczki został zaprojektowany z myślą o wygodnym trzymaniu przez rodzica, ale także bezpiecznym uchwyceniu przez dziecko. Główka szczoteczki jest przezroczysta i świeci. Ten zabawny element, który przykuwa uwagę dziecka, pomaga także rodzicom w przełamywaniu oporów dziecka przed myciem zębów. Za pomocą maleńkiej głowicy roboczej i oscylujących miękkich włókien niezawodnie leczy cały obszar pierwszych zębów. Proces czyszczenia jest z powodzeniem przekształcany przez dziecko w zabawny i pozytywnie akceptowany proces, który stopniowo zamienia się w niezbędną rutynę. Ze względu na swój unikatowy koncept i rozwiązania technologiczne, soniczne szczoteczki do zębów dla dzieci Bob&Bobek są świetnym początkiem właściwej i skutecznej pielęgnacji zębów.

Produkty

W sklepach
Natychmiast w
W sklepach
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu