SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
APAGARD RIN-SU remineralizujący płyn do płukania jamy ustnej, 380 ml

APAGARD RIN-SU remineralizujący płyn do płukania jamy ustnej, 380 ml

9x
APAGARD RIN-SU to remineralizujący płyn do płukania jamy ustnej zawierający hydroksyapatit Sangi , który chroni przed próchnicą i wspiera naturalny proces odbudowy szkliwa.
69,90 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
MWe380
Marka:
Opis
Badania kliniczne wykazały, że hydroksyapatit Sangi chroni przed próchnicą, pomagając usunąć płytkę nazębną, wypełniając mikropęknięcia powierzchniowe i remineralizując powstające próchnice zębów.

Remineralizujący płyn do płukania APAGARD RIN-SU ma orzeźwiający smak mięty. Zalecany do codziennego użytku oprócz regularnego szczotkowania zębów.
Skład
AQUA, GLYCERIN, XYLITOL, HYDROXYAPATITE, XANTHAN GUM, ALCOHOL, POLYGLYCERYL-5 STEARATE, LAURYL DIETHYLENEDIAMINO GLYCINE HCL, AROMA, CETYLPYRIDINIUM CHLORIDE
Użyj
Płukanie jamy ustnej około 7 ml (1 szklanka) przez około 30 sekund, nie połykać i nie wypluwać. Użyj również o każdej porze dnia, aby odświeżyć i oczyścić usta. POUCZENIE: W przypadku wysypki lub podrażnienia zauważonego po użyciu tego produktu, przestań go używać. Nie połykaj. Nie stosować w przypadku obrażeń jamy ustnej. Przechowuj produkt w chłodnym, czystym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
Ocena
5

Ocenione przez 9 użytkowników.
8
0
1
0
0
Polecane towary