APAGARD RIN-SU remineralizujący płyn do płukania jamy ustnej, 380 ml

APAGARD RIN-SU to remineralizujący płyn do płukania jamy ustnej zawierający hydroksyapatyt, który chroni przed próchnicą i wspiera naturalny proces odbudowy szkliwa. Pełny opis
18,39 Zł/100 ml
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: Apagard
Kod towaru: MWe380

Najczęściej zadawane pytania

Opis
Badania kliniczne wykazały, że hydroksyapatyt chroni przed próchnicą, pomagając usunąć płytkę nazębną, wypełniając mikropęknięcia powierzchniowe i remineralizując powstające próchnice zębów.

Remineralizujący płyn do płukania APAGARD RIN-SU ma orzeźwiający smak mięty. Zalecany do codziennego użytku oprócz regularnego szczotkowania zębów.

Sposób użytkowania:
Płukanie jamy ustnej około 7 ml (1 szklanka) przez około 30 sekund, nie połykać. Użyj również o każdej porze dnia, aby odświeżyć i oczyścić usta.

POUCZENIE: W przypadku wysypki lub podrażnienia zauważonego po użyciu tego produktu, przestań go używać. Nie połykaj. Nie stosować w przypadku obrażeń jamy ustnej. Przechowuj produkt w chłodnym, czystym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
Skład
AQUA, GLYCERIN, XYLITOL, HYDROXYAPATITE, XANTHAN GUM, ALCOHOL, POLYGLYCERYL-5 STEARATE, LAURYL DIETHYLENEDIAMINO GLYCINE HCL, AROMA, CETYLPYRIDINIUM CHLORIDE
Ocena
5
Oceniać
196
17
2
1
1
Ocenione przez 217 użytkowników.

Twoja ocena

Sortuj według:
super jakość , smak i zapach
— 2. 1. 2023
Sprawdzone opinie ?
Płyn ten nie tylko walczy z bakteriami w jamie ustnej, ale co najważniejsze remineralizuje ząbki. Łagodny w smaku a mocny w swoim działaniu.
— 30. 8. 2020
Sprawdzone opinie ?
Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w

Wybrane pytania i artykuły

Dostępność i cena pasty, płukanki.

Witam, interesuje mnie pasta APAPRO firmy Sangi I PŁUKANKA APAGARD RIN-SU. Czy są dostępne? Jaka jest zawartość nhap ? Serdecznie pozdrawiam
Wioletta Witek
Inne pytania i artykuły znajdziesz w sekcji porad
możesz też napisać do nas bezpośrednio
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu