Darmowa dostawa
Zestaw pasków wybielających Smilepen - 7- dniowa kuracja za pomocą pasków wybielających z bezprzewodową lampą LED
Darmowa dostawa

Zestaw pasków wybielających Smilepen - 7- dniowa kuracja za pomocą pasków wybielających z bezprzewodową lampą LED

Paski wybielające, teraz w połączeniu z bezprzewodową lampą LED, do domowego rozjaśniania szkliwa za pomocą innowacyjnej formuły wybielającej PAP. Łatwa i precyzyjna aplikacja. Cotygodniowa kuracja jest również odpowiednia jako pielęgnacja pozabiegowa w celu utrzymania jasnego odcienia zębów po wybielaniu w gabinecie lub w domu. Pełny opis
298,00 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: Smilepen
Kod towaru: SPCPWSK
Opis

Paski wybielające Smilepen Whitening Strips w połączeniu z bezprzewodową lampą LED

Szwajcarska marka SwissWhite opracowała domowy sposób na wybielanie zębów Smilepen o klinicznie udowodnionym działaniu. Już w ciągu tygodnia widoczne jest rozjaśnienie i redukcja płytki nazębnej. Główny składnik aktywny PAP, kwas ftalimido-peroksykapronowy, to jedna z najbardziej zaawansowanych technologii wybielania zębów bez ryzyka uszkodzenia szkliwa. Udowodniono, że wybiela zęby równie skutecznie jak tradycyjne formuły nadtlenku wodoru. Połączenie światła UV z innowacyjną formułą PAP jest bardzo skuteczne. Akcelerator zawiera 32 diody LED.

Zalecenie:
Przed pierwszym użyciem upewnij się, że nie masz nieleczonych ubytków lub zapalenia dziąseł. W razie wątpliwości przed pierwszym użyciem należy skonsultować się z dentystą. Należy pamiętać, że kolor zębów zależy nie tylko od wyjściowej barwy, ale także od właściwości szkliwa i zębiny. Na przykład odcienie szarości nie mogą zostać zmienione na bardzo jasny odcień bieli nawet po długotrwałym stosowaniu. Zalecamy zrobienie zdjęcia zębów przed pierwszą aplikacją (bez użycia lampy błyskowej!) w celu późniejszego porównania.

Do codziennej higieny jamy ustnej zalecamy stosowanie past do zębów przeznaczonych do pielęgnacji zębów wrażliwych i o działaniu remineralizującym (np. Apagard, Swissdent Crystal, Biomin).

Ostrzeżenie:
Unikać kontaktu żelu z oczami. W razie kontaktu natychmiast przemyć oczy dużą ilością wody. Przed pierwszym użyciem należy skonsultować się z dentystą i uważnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami! Podczas stosowania może wystąpić sporadyczne podrażnienie dziąseł lub zwiększona wrażliwość zębów. Nie stosować produktu w przypadku zapalenia dziąseł lub nieleczonej próchnicy. Nie stosować produktu w przypadku uczulenia na jeden lub więcej składników żelu wybielającego. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zestaw zawiera:
7 x 2 paski wybielające Smilepen Power
1 x Smilepen Power Whitening Accelerator Wireless
1 x pudełko do przechowywania Power Whitening Accelerator
1 x kabel do ładowania
1 x instrukcja obsługi
Skład
Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PAP, Hydroxyapatite, Mentha Piperita Oil, Cellulose Gum, Hyalurocin Acid, PVP, Strontium Citrate, Calcium Sodium Phosphosilicate, Sodium Hexamethaphosphate, Tetrasodium Pyrophosphate, Calcium Pyrophosphate, Ananas Sativus Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Menthol, Sodium Hydroxide
Ocena
4
Oceniać
1
1
1
0
0
Ocenione przez 3 użytkowników.
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu