SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
Promocja
TePe GOOD Regular soft szczoteczka do zębów
TePe GOOD Regular soft szczoteczka do zębówTePe GOOD Regular soft szczoteczka do zębówTePe GOOD Regular soft szczoteczka do zębów

TePe GOOD Regular soft szczoteczka do zębów

26x
Tradycyjna szczoteczka do zębów TePe GOOD Regular wykonana jest z materiału uzyskanego ze źródeł odnawialnych: rączka w 96% z biotworzywa i delikatnych włókien z oleju rycynowego. Średniej wielkości trójkątna główka osadzona rekomendowanymi przez lekarzy równo przyciętymi naturalnymi włóknami, łatwo dociera do wszystkich miejsc w jamie ustnej.

Promocja 3+3 gratis do 30. 6. 2020!

9,90 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
306684
Marka:
Opis

TePe GOOD Regular soft szczoteczka do zębów


TePe GOOD Regular, szczoteczka z przyjemną i ergonomiczną rączką z biotworzywa jest przeznaczona dla starszych dzieci i dorosłych. Uchwyt wykonany z ekologicznego polietylenu uzyskanego z trzciny cukrowej. Trzcina cukrowa jest materiałem odnawialnym i w ciągu roku ponownie służy do produkcji nowych tworzyw sztucznych. Bio polietylen ma 95% pozytywny ślad węglowy, zatem cykl życia takiego produktu ma bardzo mały, prawie nieznaczny wpływ na emisje gazów cieplarnianych, a więc nie przyczynia się do globalnego ocieplenia.

Włókna szczoteczki TePe GOOD Compact są wykonane z bio poliamidu, innego w 100% odnawialnego źródła – oleju rycynowego

Nawet opakowanie szczoteczki (blister) wykonane jest z materiału pochodzącego z recyklingu. Podkładowy karton powstał z tektury wyprodukowanej bez użycia chloru, przezroczyste tworzywo sztuczne jest z recyklowanego materiału PET.
Ocena
5

Ocenione przez 26 użytkowników.
22
3
1
0
0
Polecane towary