SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
TePe GOOD Compact soft szczoteczka do zębów
TePe GOOD Compact soft szczoteczka do zębów

TePe GOOD Compact soft szczoteczka do zębów

9x
Tradycyjna szczoteczka do zębów TePe GOOD Compact wykonana jest z materiału uzyskanego ze źródeł odnawialnych: rączka w 96% z biotworzywa i delikatnych włókien z oleju rycynowego. Mała trójkątna główka osadzona rekomendowanymi przez lekarzy równo przyciętymi naturalnymi włóknami, łatwo dociera do wszystkich miejsc w jamie ustnej.
9,90 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
306685
Marka:
Opis
TePe GOOD Compact, szczoteczka z przyjemną i ergonomiczną rączką z biotworzywa jest przeznaczona dla starszych dzieci i dorosłych. Uchwyt wykonany z ekologicznego polietylenu uzyskanego z trzciny cukrowej. Trzcina cukrowa jest materiałem odnawialnym i w ciągu roku ponownie służy do produkcji nowych tworzyw sztucznych. Bio polietylen ma 95% pozytywny ślad węglowy, zatem cykl życia takiego produktu ma bardzo mały, prawie nieznaczny wpływ na emisje gazów cieplarnianych, a więc nie przyczynia się do globalnego ocieplenia.


Włókna szczoteczki TePe GOOD Compact są wykonane z bio poliamidu, innego w 100% odnawialnego źródła – oleju rycynowego.


Nawet opakowanie szczoteczki (blister) jest wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu. Podkładowy karton powstał z tektury wyprodukowanej bez użycia chloru, przezroczyste tworzywo sztuczne jest z recyklowanego materiału PET.
Ocena
5

Ocenione przez 9 użytkowników.
8
1
0
0
0
Polecane towary