SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
TePe Extra soft komplet dla początkujących 6 wielkości, 8 szt.

TePe Extra soft komplet dla początkujących 6 wielkości, 8 szt.

Komplet dla początkujących międzyzębowych szczoteczek ze specjalnie dobranymi ekstra delikatnymi włóknami do jak najdelikatniejszego czyszczenia.
19,99 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
122299
Marka:
Opis
Komplet dla początkujących międzyzębowych szczoteczek ze specjalnie dobranymi ekstra delikatnymi włóknami do jak najdelikatniejszego czyszczenia. Odpowiednie dla osób z wrażliwymi dziąsłami i zębami, z zapaleniem dziąseł, paradontozą lub z implantami. Są również wyjątkowe dla tych wszystkich, którzy preferują delikatniejsze włókna w szczoteczkach międzyzębowych. Szczoteczki międzyzębowe TePe zostały wyprodukowane w ścisłej współpracy z czołowymi szwedzkimi stomatologami. Posiadają drucik powleczony tworzywem sztucznym, żeby zapewnić maksymalną ochronę dziąseł i zębów. Wyjątkowy uchwyt i specjalnie dobrane włókna zapewniają skuteczne czyszczenie i trwałość szczoteczki. Te delikatne, wysokiej jakości szczoteczki międzyzębowe nie złamią się tak łatwo! Komplet zawiera wszystkie dostępne wielkości, w opakowaniu jest 8 sztuk szczoteczek + osłonka, zapakowane w torebce.

Zwracamy uwagę, że bardzo ważny jest wybór odpowiedniej wielkości szczoteczki międzyzębowej. Włókna powinny łatwo przeniknąć do przestrzeni międzyzębowej, nigdy nie powinny być siłą wciskane pomiędzy zęby
Ocena
Produkt nie był jeszcze oceniany Ocenić
Polecane towary